ETS 2 - Yeni MAN TGX 2020 (ana konu)

Ya gelicem bir konuya soru soracağım, yeni dafın ön camı küçük diye yazdığım mesaj gizleniyor. Ne alaka? Küçük işte gidin bakın. En küçük ön camlardan biri yeni dafta.

:smoking: Bugün de çıkamayan MAN’a yakıyoruz…

Ne araçmış arkadaş yıllardır çıktı çıkacak bekliyoruzz

3 Beğeni

Renault Range T kaç yıl bekledik :joy: Tgx 2020 de bekleriz artık bir o kadar

1 Beğeni

Sürüm araları 2,5 aya kadar düşüyor … 1.50-55’te bu oyun güncelleme vermeye son verecek … Ver ne varsa elinde çıkar zirvede bırak Pavel :ok_hand:

10 Beğeni

Şaka gibi araç bitti keyiflerini bekliyoruz :d

1 Beğeni

Bu adamı çok severim eyvallah video için, 74.937… :person_facepalming:

oyun gerçekten de 1.55 den sonra güncelleme almıcakmı böyle bir durum iler ki süreçte olabilir mi dostlar ?

Hayır tabikide bu sadece benim kendi adıma düşüncem, muhtemelen yani? Gidişat hiç stabil değil. Pembe pembe bakmaya gerenk yok . Doğru bilgileri sadece Scs Software Official blogtan okuyunuz :ok_hand:

Yanıtınız için teşekkürler.

1 Beğeni

astrologlar mı söyledi?

4 Beğeni

Bunu birinin söylemesine gerek var mı sence ? Aylardır oyuna girmeyen senin bunu çok daha iyi kestiriyor olması gerek? :wink:

Oyuna girip girmemeyle 1.50-1.60 da biter demek pek mantıklı değil

1 Beğeni

Ya bende yeni mesajları görünce haber var sandım. Neyse şunu bırakayım bari, çıldırıyorum :smiley:

3 Beğeni

Benim oyuna girmeme sebebim daha çok artık geliştirme tarafı ile ilgilenmem ve kendi stüdyomuzu kurmak için çabalamla alakalı ayrıca bu ülkenin siyasi ve ekonomik durumunda herhangi bir oyun videosu peşinde koşmak benim için aptallık olur. Özellikle simülasyon oyunları gibi + buna ek olarak editöryal taraftan bakmak isteyen benim için :slight_smile: ayrıca haber akışı ve videolar da bu yüzden olmuyor. ETS 2’nin klasik sorunları zaten soğutuyor ama bu güncelleme desteği şu şu sürümde kesilecek demek sallamak demektir. Benim girip girmemem takipçilerin ya da oyuncuların oynamasını belirlemiyor. 20 yaşında değilim. Belli şeyler bir süre yapılır. Herhangi bir mod da geliştirmiyorum. Yapabileceğim tek şey bundan sonra resmi iş birliğidir onun dışındaki her şey boş.

ETS2’nin daha doğrusu o motoru ve altyapısını öldüremezsiniz mümkün değil. Sadece sestir fiziktir başka başka şeylerde hala yeterli olmaması bizim gibileri daha da soğutuyor ha ETS2 oynamayıp onun için haber yazmayıp video çekmeyip gidip de simracing tarafında vakit harcayamıyorum çünkü dediğim gibi 1 yıl önce başlattığım bir süreç var onunla uğraşıyorum. Eskisi kadar harcanacak boş vakit yok.

Seçimleri kazanalım bir rahatlayalım. MAN çıktığında SiSL ile zaten tekrar yayında konuşuruz. Aylardır rahat rahat direksiyona oturup oynayamıyorum bile ne modlar çıkıyor deneyemiyorum. Maalesef böyle SCS’nin yarattığı şeyi seviyoruz ama bazı şeylere de katlanıyoruz. Keşke daha cesur kararlar alınabilse napalım. Önlerindeki tek değişim herhalde komple satmaları olur. :smiley:

14 Beğeni

dünkü yayına biraz göz gezdirdim hep truck Man spam atıyorlardı.

sırf bu boya paketini kullanmak için tırı bekliyorum :smiley: bayadır

7 Beğeni

Siz çıkarın sizinkinden oynayalım bakın Bertan abi çıkardı telefona geçince ondan oynuyoruz. Prim kazandığınız şu oyunu da kötülemeyi bırakın artık size zamanında çok ekmek çıkardı.

10 Beğeni

gördüğüm en haklı yorum :clap: :grinning:

2 Beğeni