ETS 2 - Yeni DAF XF, XG ve XG Plus

Galiba iç tarafı böyle olacak aksi takdirde ayna tasarımı’da böyle gibi görünecek

10 Beğeni

Sonunda başaracaklar sanırım bu işi. Eski araçlarından ders almışlar, fiyatlar da uygun olursa piyasaya hükmedebilir. Mirror cam olayı da iyi. Sanırım sol aynanın altında da kör nokta kamerası olacak.

SCS yeni DAF’ı oyuna getireceğini ne zaman duyuracak acaba. Lansmana 18 gün var. Yok yere bi beklenti yaratmıyoruzdur inşallah.

Bence aynanın üstünde olucak kör nokta kamerası :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

ben beğenmedim tmp’deki scania daf modu gibi olmuş.

Bunu demek istedin herhalde​:thinking::thinking: DAF sitesinde ss aldım da​:+1::+1:

4 Beğeni

XF Tuning Pack ile araç uzay mekiğine dönüşür büyük ihtimalle

Ayrıca bu araçta en çok sevdiğim yanı şu;

Kabin çok büyük inşallah ets 2’ye gelir

6 Beğeni

DAF’ın sızan interior fotoğrafı .Önceden atılan interior fotoğraflarına bakınca büyük ihtimal interioru böyle olacak. El freninin geleneksel olması da hoşuma gitti.Sanırım kör nokta için sağ kapıya aşağıya amerikan tırları gibi cam da eklemişler.

17 Beğeni

Yeni daf’ları benden başka yeni nesil scania’lara benzeten varmı ?

2 Beğeni

yalnız değilsin :smiley: herkes benzetiyor

1 Beğeni

Dıştan sadece tavan ışıklandırmaları benziyor bence, ön ızgarası eski nesilin makyajlanmış hali. Her zaman Daf çekicilerin kendine has tasarımları oluyor özünde. Formüla 1 değil ki bu birbirlerinden çalmışlar diyelim, herkes görüşünü katıyor tasarımlara. aerodinamiye çalıştıkları için çok da değiştiremiyorlar yeni nesil araçlarda.

5 Beğeni

Bu konuyu bu kadar şişirdikde inşallah balon patlamaz scs den açıklama yok daha :smile::thinking:

4 Beğeni

Yeni DAF’ın ETS2de lansman yapacağı varsayımı bir ekranda es kaza görünen new daf dosyasından kaynaklanıyor. açıkcası ben daf ile scs nin bunu yapacağını düşünmüyorum

Model ve seri numaraları’da benden olsun

10 Beğeni

Çok hoş duruyor :stuck_out_tongue:

Soldaki XF, Ortadaki XG, Sağdaki de XG+ sanırım :face_with_raised_eyebrow:

1 Beğeni

Bu bence konsept, direksiyon kısmı ilk sızan fotoğraflardakiyle aynı ama sağ kapıda ki cam yoktu hiçbir fotoğrafta :face_with_raised_eyebrow:
Ayrıca koltuklar çok dandik duruyor :grimacing:
Aynalarında yerleri eşit değil sol kısımdaki biraz daha yukarda sağ kısımdaki aşağıda :frowning_with_open_mouth:

1 Beğeni

:smiley:

28 Beğeni