ETS 2 - Yeni DAF XF, XG ve XG Plus

İçimden bir ses diyorki onun altında Daf sarısı var diyor :wink:

2 Beğeni

Almanya plakalı DAF

Arkadan bir görüntü

15 Beğeni

Ben de bunu şimdi gördüm newdaf2021 Instagram hesabından

11 Beğeni

Shop gibi durmuyor, zaten sitedeki araçlar da bu araçlar. Muhtemelen doğru bu.

3 Beğeni

lansman rengi neredeyse aynı gibi duruyor lansman için önceden hazırlık yaparken çaktırmadan birisi çekmiş gibi sanki

3 Beğeni

İşte Daf sarısı :heart_eyes:

2 Beğeni

Maalesef böyle kaçak çekimler oluyor sene başı Alfa Romeo’nun F1 tanıtımını böyle birisi ifşalamıştı :smiley:

3 Beğeni

Çok güzel :heart_eyes:

Screenshot_5

Fotoğrafı Büyütüp Netleştirdim.

9 Beğeni

Dışını gördük ama benim için iç taraf önemli keşke onunda gorsekde 9 Haziran’da kadar bekle mesek​:sob::sob:

5 Beğeni

Merak etme sen onu çeken içini de çeker :grin:

fotoğrafın çekiliş açısına göre sanki soldaki tır shopla konulmuş gibi duruyor ve yeni CF burada göremedim CF nin üstü farklı ama burda yok

1 Beğeni

Sanırsam digital bir tablet aynı şey gibi actros MP5 deki içine gömülü olarak bilir :thinking::thinking: versiyonu yok gibi gibi

Direksiyon tarafını bakarsanız anlarsınız;;:+1::+1:

4 Beğeni

Xf Cf + Holoskoyu oyunda görmek isterim :smile:

F’den sonra G harfi geldiği için yeni versiyonu da bir sonraki harfle adlandırmak da istemiş olabilirler.

1 Beğeni

Generation mantığı. Scania’nın yeni modellerini Next Generation olarak adlandırması gibi.

1 Beğeni

F ne o zaman Federation mu? :smiley:

2 Beğeni

Onun hakkında bir fikrim yok ama G’nin Generation’dan geldiğini biliyorum. :smiley:

1 Beğeni

Belkide sadece XG’yi tanıtırlar lansmanda, ama saçma olur :face_with_raised_eyebrow:

1 Beğeni

Yeni Man’dan sonra sarının en çok yakıştığı Tır olucak sanırım Yeni XG :heart_eyes:

2 Beğeni