ETS 2 - West Balkans DLC [Ana Konu]

arkadaşlar bu west balkan dlc’sini niye çıkartmıyorlar bekle bekle can sıkmaya başladı bir sürü bloğa gerek yok zaten bitmişse test edip çıkartsınlar yeni oyun motorunu merak ediyorum acaba 1.48/1.49’damı ortaya çıkar

bittiğini kim söyledi hocam? :grinning:

14 mayıs’tan sonra scs balkan turu yaptıracakmış

3 Beğeni

Hadi abi ne zaman geliyor Balkanlar DLC’si ohooooooo
Hadi yaw

:upside_down_face::upside_down_face::upside_down_face:

5 Beğeni

siz asıl türkiye haritası geldiğinde düşünün olayı her yerden petrol fışkıracak :stuck_out_tongue:
14 mayıs’tan sonra o da mümkün :speak_no_evil: :hear_no_evil: :see_no_evil:
ETS 2 Anatolia: Turkiye - Oil Well :smiling_face_with_tear:

9 Beğeni

Promods 2.65 bügün çıktı ama bende onunla beraber gelir diye düsünmüştüm heralde olmayacak west balkanı daha ıkı ayı daha var gıbı duruyor

Promodsla West Balkan niye aynı anda gelsin? Biri 3. Parti bir mod, biri oyunun orjinal dlc’si :smiley:

6 Beğeni

Sırbistan Kosova dalaşmaya başladı. SCS nereye elini atsa kurutuyor. Rusya DLC’si gibi olmaz sonu umarım.

4 Beğeni

Ülkelerin arasında olan savaş aslında scsyi bağlamamalı. Scsnin boynuna mi düşmüş

2 Beğeni

Rusya DLC ahirete kayboldu herhalde

1 Beğeni

Zaten Rusya DLC’si büyük hata. Yapacağı tek şey Belarus, Moldova, Ukrayna gibi eski SSCB ülkeleri dahil edip “Old Soviet Union” adında bir dlc çıkarması gerekirdi. Savaş başlasa da piyasaya mecbur sürerlerdi.

2 Beğeni

Old Soviet Union ismi belki bu ülkeler için sorun olabilirdi ama, Doğu Ukrayna olmadan, bu üç ülke ile harita dlcsi çıkartmalıydılar

1 Beğeni

Ukrayna’nın tamamı gelirse Türkiye haritasının tamamının oyuna eklenmesi gerekir. %90’nı boş duran bir Türkiye haritası. Ukrayna’dan önce Türkiye’nin geri kalanının gelmesi lazım. Yoksa bize haksızlık olmaz mı?

2 Beğeni

Zaten farkettiysen west balkanda yunanistan yok olası Türk Yunan savaşı diye. Bu DLC ye bakarsan kosova ve sırbistan var yani iki ülke komşu. Tabi SCS gene yaptırım diye duyar kasmaz umarım. Türkiyeye gelince. West Balkan piyasaya sürülünce boş yerler Yunanistan, Anadolu ve kafkas ülkelerini dahil ederek “Caucasian from Egean” adında bir DLC çıkarırlar diye tahmin ediyorum. Kıbrısı ise kuzeyini muhtemelen gizli yol olarak koyarlar. Ukraynaya gelince: Savaş biterse onu da dahil ederek Rusya DLC yi isim değiştirerek piyasaya sürerler diye tahmin ediyorum. Farkettiysen o ülke Avrupa kıtasının tamamını kapsıyor. Ural Dağlarından sonrası asya. Anla işte…

yunanistanın olmamasını ben şu an sadece dlc satma ( birden fazla içerikle para kazanma ) stratejisine bağlıyorum

4 Beğeni

Yunanistanın gelmeme sebebi savaş çıkabilir düşüncesiyle alakası yok. Bir kere Yunanistan ve hadi diyelim bizim ege marmara bölgeleriyle bir arada olduğu dlc halinde çıksın. Burada balkanlarda kullanacakları harita yapım tekniğinin daha da üst ve ileri safhasını Yunanistan ve Türkiyenin egesi için kullanmaları gerekir. Bunun sebebi ise bizim ege bölgemizin arazi yapısı ve deniz kıyılarındaki çoklu girinti çıkıntılı yapılar keza yunanistanında öyle olduğunu düşünürsek bir de bizim arazi yapılarımız malesef bu oyunu aşacak türde dalgalantılı ve birbirini tutmayan yükseklik alçaklık girinti çıkıntı yapısı var. Sırf bunlar için editörde farklı teknikler geliştirmeleri gerekiyor olabilir. Bu sebeple bu bölgeler harita departmanını zorlayacak bölgeler olabilir. Bu sebeple bunların çok iyi hesaplanması gerekir. Yunanistanın balkanlar ile gelemeyecek olmasının bir sebebi bu durumlar olabilir. Çünkü Türk-Yunan savaşı diye düşünce oluşması dlcnin çıkmasına engel değil sonuçta somut olarak bir savaş çıkmış değil :slight_smile:

4 Beğeni

Ya bilmiyorum işte. Sözde SCS’nin duyar kasması. ABD beterini yapar gık yok. Rusya savaş yapar hüloooo. Anla işte…

1 Beğeni

1 yıldan fazla oldu hala Rusya DLC’sinin mantıklı bir şekilde neden çıkmadığını anlamayıp niye garip örnekler vererek diretiyorsunuz.

3 Beğeni