ETS 2 - Türkiye Trakya "Road to the Black Sea DLC" [Ana Konu]

Edirne’de olması gereken istasyon
Ve daha önce çektiğim Kapıkule

7 Beğeni

Bulgaristan yazısında paylaşılan bir diğer fotoğraf:

Ben de buranın Burgaz’da olacağını düşünüyordum ama bir türlü bulamamıştım. Bulgaristanlı biri bulmuş ve paylaşmış baya da benziyor, biz de ekleyelim konuda dursun. Konumu:

6 Beğeni

Çok merak edilen bir diğer Bulgaristan yazısında paylaşılan fotoğraf:

SCS, bu fotoğrafları kendi haritasından paylaşırken sırasıyla paylaşıyor örneğin; Rusçuk’tan başlayıp Burgaz’a doğru paylaşıyor 6-7. fotoğraflarda Burgaz’a geldikten sonra tekrar Rusçuk’a dönmüyor. Bu fotoğraf da Burgaz’dan paylaşılan fotoğrafların ortalarındaydı.

Bu nedenle Burgaz’da olacağını düşündüm ve araştırırken Burgaz’ın batı girişinde bir araba yarış pisti yazısı ve şekli dikkatimi çekti.

Ancak Google maps’ten güncellenmiş halini bulamadım yolun eski halini gösteriyor, zaten eski haliyle bile orada bir çalışma yapıldığı belli oluyor. Fotoğrafın muhtemel konumu burası diye tahmin ediyorum:

11 Beğeni

Burayı çok merak edip epey bi aramıştım :upside_down_face::clap:

Edit: Bu DLC de paylaşılan fotoğrafların konumlarına bakıldığında büyük yolların haricinde dip köşe bucak kalan yerlerdeki yollar fazlasıyla mevcut. Bu durumdan ötürü Trakya kısmında E80, E84 ve D100 haricinde farklı yollar geleceğini düşünüyorum.

1 Beğeni

Bence de burası, Street View görüntüsü eski olduğu için buraya araştırma ekibinden birini göndermiş olabilirler, çünkü Street View görüntüsüyle şu ankinin alakası yok.

1 Beğeni

O araştırma ekibinden olmak vardı şimdi… Gez babam gez ooh :joy:

3 Beğeni

Esenlikler, sizlere bir soru sormak istiyorum düşüncelerinizi almak için. Road to the Black Sea DLC’si ile değil fakat sonradan Yunanistan taraflarının DLC’si gelirse, Türkiye’nin kıyı şeritleri gelebilir mi? İzmir vb.

1 Beğeni

Ege bölgesini şu an hiçbir şekilde beklememek lazım ancak Yunanistan geldiğinde İpsala tarafları gelişir. Ama bence Bu büyük ilgiye yani çıkıştan sonra SCS’in planlarını değiştirecek güçte bir şey olacağını sanıyorum Yunanistan ileride eklenirken Ege bölgesi neden olmasın diyebilirler. Zaten çok küçük bir alan geliyor. Yani bunları yazıp beklenti yaratmaya gerek yok. Ama destekleyip gelmesini ileride sağlayabiliriz.

3 Beğeni

Feribot olması güzel olur da yolları biraz öldürüyor, MP de Napoli sonrası adam bulmak çok zor :frowning:

3 saat önce olay yerinden taze fotoğraf

5 Beğeni

Olay yerine yakınız, bölgeye intikal ediyoruz :smile:

1 Beğeni

Bi an ters şerittesiniz sandım sonra anladım arabanın arkası olduğunu. :smiley:

4 Beğeni

olm çok heyecanlıyım lan her gün bakıyorum yeni haber var mı diye çok süper heyecanlıyım lan

2 Beğeni

Aynı ben de

SCS, Instagram hesabının 100.000 aboneye ulaşması nedeniyle bu görseli paylaştı ve bizlere teşekkür ediyor:

Biz de bu görselle SCS Software’a teşekkür ediyoruz :smiley::smile:

5 Beğeni

:joy::joy: hemen ÖSS ye girip harita mühendisliği okumaslısın

2 Beğeni

@ONURKULL :rofl::joy::smile: daha önce paylaşılan ve konumunu tespit ettiğimiz bir fotoğrafı tekrar paylaştı ama önerini mutlaka düşüneceğim :smile::smiley:

1 Beğeni

Evet Arkadaşlar SCS’nin Türkiye görsellerini paylaşmasının ardından,aslında normalde sıklıkla gittiğim ama SCS’nin Türkiye paylaşımından bu yana gitmemiş olduğum Tekirdağ görselleri ile ilgili kendi çekmiş olduğum,oyunda olacak yerleri bir de harita değilde fotoğraflar ile görelim. :wink:

(Fotoğraflar büyük boyutludur.Site üzerinden değil farklı bir adresten upload edildiği için bu boyutta gözükmektedir.İsteyen bilgisayara kaydedip yakınlaşarak daha detaylı inceleyebilir.)

4 Beğeni

Bu da açıklandığı gibi bulup paylaşmış olduğumuz Tekirdağ İstanbul yolu 10.Km’de yer alan Yenice Beldesinden görseller.:wink:

Bu arada aramızda bilenler,sürekli ziyaret edenlerin olduğunu biliyorum.Otobüs,kamyon,tır kısacası büyük ticari araçlarla gerçekten ilgisi olan,kendi-babası-dedesi-ağabeyi veya akrabası bu iş ile uğraşıp bu sebepten bu işe ilgi duyan veya ucundan bile olsa bu işin içinde olan veya olma hayali barındıranlar kendimin de kurucularından olduğum,sürekli güncel fotoğraf ve bilgilerle desteklemiş olduğumuz ve yolcu ve karayolu taşımacılığı sektöründeki bir çok firma ve kişi tarafından bilinen sitemize sizleri de davet ediyorum.Sizde bizler gibi Euro Truck Simulator’ü sadece oyun olarak görüp oynayanlardan değilseniz mutlaka uğrayacağınız veya uğramış olduğunuz bir adrestir sitemiz… www.guncelulasim.com

(SCS paylaşımı da dahil ilk 3 fotoğraf büyük boyutludur.Site üzerinden değil farklı bir adresten upload edildiği için bu boyutta gözükmektedir.İsteyen bilgisayara kaydedip yakınlaşarak daha detaylı inceleyebilir.)

Son fotoğrafta daha öncede belirttiğimiz gibi Bim market yer almakta.Oyunda köprünün Tekirdağ’a yakın yönünde yapılmış ama belirttiğimiz gibi market normalde biraz daha geridedir.Ayrıca yine daha önce söylediğimiz ileride bulunan 2.üst geçit köprüsüde dikkat çekmekte. :wink:

3 Beğeni

Of scs of 1 buçuk haftadır 1 görüntü yok 5 günde bir gönder bari