ETS 2 - Türkiye Trakya "Road to the Black Sea DLC" [Ana Konu]

Hamzabeyli’den Bulgaristan Türkiye

4 Beğeni
1 Beğeni

https://youtu.be/HIvz4OYfxhI Artık kaldırılıyor.

1 Beğeni

Hani bizim 1 nisan şakası @TheMumja :sunglasses:

2 Beğeni

:grinning: :grinning: :slight_smile:

https://www.aa.com.tr/tr/gundem/derekoy-sinir-kapisi-5-ton-alti-yuk-tasimaciligina-acilacak/2613090

Kırklareli gelsin o zaman.

4 Beğeni

Tekrara bindi bu haberler, umarım icraat görürüz

Bugünden itibaren başlaması lazım. En azından minivanlara açık olacak.

1 Beğeni

Road To The Black Sea artık 3 yaşında

3 Beğeni

3 yaşında ama hiç önem vermediler bu pakete ne yeni yol eklediler ne de başka bir şey.

3 Beğeni

açıkçası haritacılar için model dışında pek bir halta yaramayan paket.

2 Beğeni

İçerisindeki ülkeleri yapmak ayağına sıkmaktır. Bu ayrı bir Türkiye DLC’sinin de tüm güzelliklere rağmen ne kadar riskli olduğunu gösterir. Bu DLC’deki durumu West Balkans da kısmen yaşayacak ama artık genişleyebileceği yer kalmadığı için normal görülecek. Yunanistan mı Türkiye mi? Elbette Yunanistan… :slight_smile:
Bizim harika yollara sahip olmamız, taşımacılıkta önemli olmamız bazı durumlarda işe yaramıyor. Nereden baksan 2 yıl komple bir DLC için gidiyor. DLC çok güzel oluyor sonra SCS’nin Türkiye DLC’sini tanıtması için sarf ettiği çabayı izlemek zorunda kalıyoruz. Bir yerlerini yırtmak zorunda kalıyor ama kullanıcı gene burayı tercih etmiyor. SCS sadece Bodrum-Antalya-Alanya kıyılarını yapsın daha iyi olur dfsfsdfs.

Yine de öyle ya da böyle olacak. Ama şu DLC’ye bir şey getirmemek kimseyi üzmesin bunun sayesinde haritalara ayar geldi ve güzelleştiler. Boş DLC diyenin hayatında release ettiği bir eklentisi bile yok. Resmi olarak bir bölgeye girmenin ne anlama geldiğini bunca yıldır ve SCS’nin tüm mevzusuna rağmen anlayamıyorsunuz başka bir platform bulun.

Coğrafya kaderdir işte ne diyeyim. :melting_face:

12 Beğeni

Dün akşam Hamzabeyli’ye gittim. :smiley: Yeni sınır kapısı gerçekten güzel yapılmış tabii lağım patlamış girişte kokudan bayıldım. Ama binalar dahil gişeler, tırların giriş çıkış yerleri baya güzel olmuş.
Ukraynalı tırcılardan göçmen çıkmıştı gizlice yine binmişler :smiley: TIR, TIR, TIR :smiley: arada arabalar geçse de full TIR görmek bunalttı. dsfds Hamzabeyli yolu daha büyük ölçekte aktarılsaydı efsane yol olurdu ya :confused:

5 Beğeni

acaba ileride RTTBS ye güncelleme getirip oraları da eklerler mi? Yoksa yine mod yapımcılarının eline mi kaldık :frowning:

1 Beğeni

umutsuz vakayız maalesef ama ileriden neden olmasın keşke genişletseler ama buna değer mi? yani almanya yenileme çalışmaları harika gidiyor, isviçre çıkacak mükemmel olmuş. buralar bizden kat kat kıymetlidir. gidip iskandinavya yenilemek varken o takımı tr veya rttbs dlc’sine vermek büyük aptallık olurdu. ben öylesine yazdım çünkü böyle bir yeri ets2 ile başka bir yerden kıyaslayamıyorum.

3 Beğeni

Peki hasan birleşik krallık ile herhangi bir duyum varmı ? hani almanya filan yenileniyor ya acaba birleşik krallık ile bi durum yokmu. çok eski duruyor yoksa kaderine mi terkedildi.

Avusturya yenilemesi ve İberya Dlc’yi gördükçe bizim dlc biraz yavan kalıyor.Trakya zaten ölçek kurbanı oldu.Yanlış bilmiyorsam artık ufak yerlere de çok şey sığdırabiliyorlar.Bu dlcye şu ana kadarki yapılan yenilik şehir tanıtımları.Yeni bir şeylerin eklenmesi lazım artık.Şu an oyundaki sınır kapılarımızla oyundakiyle arasında baya fark var.İpsala ve Hamzabeyli dışardan birbirine benziyor,Kapıkule klasikliğini koruyor biraz.Hamzabeyli yolu 1x2 2x1 gibi değişik bir formata sahip,bu yüzden çok kazalar oluyor.Orası da duble yol yapılacaktı.

bölgeden görsellere ulaşabilirsek , gereken düzenlemeleri yaparız.

18 Beğeni

Öf be düşünsenize edirneden karsa kadar, karsdan sonrada gürcistan, ermenistan, azerbaycan. en çokta antalya mersin yolu neden olmasın. :rofl: :rofl:

1 Beğeni