ETS 2 - Türkiye Trakya "Road to the Black Sea DLC" [Ana Konu]

Onlar gerçek mezarlık değil ve içlerinde de hiç ölü yok.Bu kadar takılmayın yaa.Bulutlardan sonra bu da ayrı bi komedi oldu.SCS bizi kale alıp trakyayı yapmış biz hala neyin derdindeyiz.

6 Beğeni

SCS Daha Araçları Güncellemiyor Siz Mezarlık Derdindesiniz. Scania işi Tamam Ancak Volvo Araca Güncelleme Gelmesi Lazım. Mercedes işi Nerdeyse %90 Tamam Eski kasasında Tabla Tam Yerine Oturtamamışlar. Aynı Şekilde Daf için Eski Kasa Tamamlanmış Ancak Yeni Kasasında Bazı Modellemede Hatalar Var. Nerdeyse Bu Gidişle Oyunu Bıraktırası Geliyor Ama Başka TIR Oyunu Olmadığı için Mecburiyetten Oynuyoruz.

3 Beğeni

Bende anlamıyorum cidden yolda giderken göremedikleri şeyleri dert ediniyorlar kendilerine…

1 Beğeni

:clock5::clock6::clock7::clock8::clock9:

10 Beğeni

Tek almadığım dlc. Fiyatından ötürü tepkiliyim SCS’ye. Askere gidip gelinceye kadar 20-30 tl ye düşer zannımca.

Fiyat sabit kalır ama indirimler ile düşer

Gençler DLC’yi alacak param yoktu, ben de gerçek hayatta geziyim dedim. Olay yerinden taze fotoğraf.

11 Beğeni

Road to the Black Sea DLC’si incelemesinin de yer aldığı LEVEL Ocak sayısı çıktı. Ayrıca aynı incelemenin sayfasında bir sürpriz var. :upside_down_face:

9 Beğeni

sürpriz dediği, steam key’i mi acaba :stuck_out_tongue:

Haberi görünce hemem e-dergi den baktım. Haber gerçekten güzel…

Spoiler İçerir (Dergiyi alamayacaklar için)

2 Beğeni

Supriz dediği şey Emre ve Bertanin yapmış olduğu fmax kodundan da bahsetmisler
Diğer çakma fmax a da kapak olsun

3 Beğeni

Artısı arada kalan şehirler, kasabalar ya da her ne ise. Eksisi yine bunlar. :joy: Güzel düşünce ama ölçekten dolayı garip oluyor, birinden çık birine gir yine 50 km/sa hız limiti…

incelemeyi ben yazacaktım ancak vakit yok diye yapmadım fmax için bir röportaj planlamıştık ancak o da yetişmedi artık önümüzdeki ay belki olur :smiley:

2 Beğeni

iyi ki bu dlc’yi aldım diyorum. türkiye’de kavşakların girişindeki sık kasislerin üstünden geçerken pıtı pıtı pıtı diye lastiklerden ses geliyor. hiç bir şeyi olmasa bu bile dlc’yi almanız için yeterli bir sebep.

6 Beğeni

Filibeye nasıl ışınlanabilirim. Fazla garajım olmadığı için uzaktan alım yapamıyorum.

valla geze geze göre göre gideceksin Filibe’ye :smiley:

2 Beğeni

Kesinlikle yetersiz bir sebep. Dergide yazıyı yazan arkadaş güzel özetlemiş durumu:

image

Bu dediğiniz şey için DLC’ye dahi gerek yok. Modlarla da yapılabilir. Hem de bir sürü modda bozuk yol vs. varken.

3 Beğeni

Beğenmediniz yani? Sebep ne peki? Tamam beğenmek zorunda değilsiniz tabii de sebep ne? Neler eksik ve nasıl olmalıydı?

Yazımdan bu sonucu çıkardıysanız bravo. :joy: Yine de yazayım, DLC’yi genel olarak beğendim. Olumsuz bulduğum yanları aradaki kasaba tarzı yerlerin çok olması ve bazı yerlerin boş bırakılması. İlkini blmem ama ikincide birçok kişinin katılacağını sanıyorum. Fakat üstteki yazıda belirtmek istediklerim bunlar değildi. Gayet açık.

@haci Filibe’nin asıl adı Plovdiv. Bir de bunu deneyebilirsiniz. Konsolda özgün isimler geçerlidir yani yerel dilde nasılsa o şekilde girmek lazım. (Latin Alfabesiyle) Örneğin Londra değil London yazmak gerekir. Yerel dildeki karışıkları için internetten arama yapmak ya da oynanış seçeneklerinde ikinci isimleri göstermek lazım.

5 Beğeni

Ben küçüklüğümden beridir Türkiye’nin olduğu doğru dürüst bir oyunun hayalini kurduğum için çıktığı gibi aldım. Yıllardır beklediğim bir şey olduğu için fiyatını düşünmedim yani. Misal, İstanbul’un düzgünce yapıldığı bi Driv3r, bir de Assassins Creed var. Sonuça Amerikalı birindeki “GTA Amerika’da geçecekmiş” duyarlılığıyla bizdeki “GTA Türkiye’de geçecekmiş” duyarlılığı farklı oluyor. Bir ülkede yüzlerce binlerce oyunlar yer edinmişken diğerinde bir elin parmağını geçmiyor. Haliyle milli duyguları ihmal etmek çok ama çok zor…

Ayrıca ETS, 18WoS veya Hard Truck serilerine uzak olan birinin şuan almasını zaten önermem de. DLC, Piyasadaki ve 2019 teknolojisinin en iyi elverdiği şekilde yapıldı zaten, sonuçta bu adamların hem yeterince detaylı yapması gerekiyor hem de açıkladıkları sistem gereksinimlerini tutturmaları gerekiyor, ben çoğu harita modunda Vanilla oyuna göre kasma yaşıyorum. Yani sadece NASA bilgisayarlarının açabileceği 1/1 ölçekli gerçek harita veya yüzbinlerce triangleli proplar yapmasını da biliyorlar :smiley:

4 Beğeni