ETS 2 - Türkiye Trakya "Road to the Black Sea DLC" [Ana Konu]

kardeşim benim de istanbulda oturdugum semt yok mesela anladınmı bunları dert edersek işin içinden çıkamayız.O yok bu yok diye sövenlere söylüyorum

1 Beğeni

alırsın FORD olursun LORD :slight_smile:

8 Beğeni

Telefonu öyle nasıl yaptın ben de yapayım ayrı ekran güzel olur.

mod varsa modu kaldır

Ortada kendi kriterine göre bir şeye pahalı diyorsan onun güzel ve kaliteli olduğu yadsınamaz bir gerçek her yerde bu böyle. Ederi neyse odur. Kendi fikrine göre talep var diye SCS’nin fiyatı uçurması gibi bir düşünceyi ben yanlış buluyorum, alakası olmadığını ve bahaneden ibaret olduğunu düşünüyorum. Sonuçta sadece senin vereceğin parayla SCS geçimini sağlamayacak dostum :slight_smile:
Milyonlarca oyuncusu olan bir şirketten bahsediyoruz öyle kıçı kırık basit oyunlar yapan bir şirket değil artık. Ve her geçen gün kalitesi artıyor verdikleri emekle paralel bir şekilde ve bu şirket bize Türkiye’nin Avrupa kısmını getirdi ve milyonlarca insan da bunu görmüş oldu bundan gurur ve haz duyman gerekirken kompleks edinmeni gerektirecek bir durum yok bu kadar. Bunu sadece sana da söylemiyorum.

Neyse uzun lafın kısası şu; bir şeyin daha da iyi olmasını istiyorsak desteklemek şart. Bu net bir kuraldır yok ben almıyorum yok böyle şey mi olur demen dediğim gibi sadece sana zarar.

Ha bir de devamının gelmeyeceği gibi kesin bir yorum yapman da yanlış. Orasını biz de bilemeyiz ihtimal dahilinde olan bir şey ve gerçekleşmesi de bizim elimizde. Kimse babamızın hayrına yapmıyor bu işi.

3 Beğeni

40 TL veripte 8 TL ye gelince laf yapanlar, 40 TL değilde 140 TL olsa alırımcılar neredeler ? :smiley: 48 TL ye kadar mı duracaktınız lafınızın arkasında ?

Baktılar istek listesinde ilgi çok dediler talep çok olunca da normal olarak fiyatı arttırdılar bu dünyanın her yerinde böyle

Hadi tamam kimsenin cebindeki paraya karışma haddimiz yok eyvallah herkes kendi bilir sonuçta ne yapacağını ama benim düşüncemde bu açıkçası.

Zaten 3 tane şehir var bizden onları da izleyip gördük düşüncesine bağlanmayın oynarken çok farkediyor.

4 Beğeni

Herhangi bir mod böyle bir sorun oluşturabilir. Bütün modları kaldırıp deneyin veya yeni bir kullanıcı oluşturup bakın.

Zaten kimseye bir şey anlatamıyorum, aklı selim 3-5 kişi var onlar da tepki çekmemek için pek yorum yapmıyorlar. Sırf Türkiye’nin bir kısmı var diye 50₺ hoş görülmeye çalışılıyor. Bilmesem Edirne’den Kars’a harita var zannedeceğim. Hep konu başka yere çekilmeye çalışılıyor.

Neyse rahatsızlık verdiysem affola, mantık aradığım için kabahat bende. Herkese iyi yolculuklar dilerim. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Elbet de burada herkes fikrini belirtecek, kimse de fikrini ya da seni aşağılayamaz ama düşüncen yanlış oluyor biraz. Ben de sana bunu söylemeye çalışıyorum yani gard almaya gerek yok bu kadar. Kimse ücreti de meşrulaştırmıyor tek mevzu şu; ister 5 olsun ister 5000, parayı veren düdüğü çalar bu kadar :slight_smile:

4 Beğeni

Arkadaşlar dlc çıktı vatan millete hayırlı uğurlu olsun şimdi ben internetten bu dlcnin normal fiyatını indirimli olarak hesapladım bu dlc ye %75 indirim uygulanırsa indirim fiyatı 12 lira oluyor

oyunun kendisi zaten 39.00 tl indirimde 9.75 oluyor belki scs dlc ye %75 ten fazla indirim yapar

Hala indirim konusuluyor şaka gibi yahu :slight_smile:

6 Beğeni

Ramazandro alınmana gerek yok. Bence de 3şehir trakya hatta istanbulun sadece avrupa yakası olması eksiklik, ve bana 3 şehirli bir trakya dlcsi için 48tl vereceksin derseler vermem. geçen sene baltic dlc yi 40tl den aldım. şimdikini 48tl den, scs de geçen seneye göre daha fazla kişi çalışıyor. daha fazla emek harcıyorlar. ve dlc sadece Türkiye dlc si değil. bütün olarak ele alındığında (Romanyası bulgarıyla) ve özellikle istek listesini şişirdiğimizi düşününce 48tl normal bir fiyat. ben dlc yi çıkar çıkmaz alıp yükleyip oynamaya başlayanlardanım ve oyunda sadece 2-3 saat geçirdiğimde 48tl helal olsun diye düşündüm. Lakin sadece Trakya için alacaksan haklısın bekleyip seneye sonbahar indirimde almak senin için iyi olur. 20-25 tl ye gelir :wink:

1 Beğeni

valla süper yapmışlar 48 TL Hakkediyor. düşünmeden aldım inşallah devamı gelir.

2 Beğeni

Çünkü Utah’taki yol uzunluğu vs. gibi şeyler daha az ve sadece 1 ülkenin 1 eyaleti geliyor oyuna . Onla bu aynı mı ? 3 ülke ye 1 eyalet aynı şey değil. Tamam 48 tl , belki oyun fiyatından fazla ama değer gerçekten değer . Bi kere türkiye var buna şükredeceğinize 8-9 tl nin lafını yapıyorsunuz. Ben de indirim de alacağım dlc yi 39 liram var steamimde ancak baltıkla beraber alıp oynamak istiyorum. Ama değer gerçekten biraz düşünün.
Not: Parktaki ilk gönderim hep takip ediyordum yeni üye oldum da eğer yanlış bir şey yazdıysam affola

1 Beğeni

Modları kontrol et onlar engel oluyor

Aaa bende de olmuştu. FMax in galeri modundan kaynaklı. Hasan abi de yazmış konuda. Galeri modunu kapatırsanız çözülecektir.

Arkadaşlar Baltrak Lojistik dorse skini sp ve mp uyumlu olarak çıkmıştı biliyorsunuz. Benim sorum mp’de diğer tırlar kişisel dorsemizi Baltrak Lojistik olarak görecekler mi?

Burada fiyat üzerinden tartışmaya bence son vermeliyiz. Bazı arkadaşlar sadece Türkiye var diye değer mi konusuna girmişler. Belirtmek isterim ki Türkiye’nin bir bölümününde olsa sanırım ilk defa ( yanlışım varsa düzeltin ) bir simülasyon oyununda resmi yapımcı tarafından oyuna eklenmesi bile bir milattır. Ayrıca DLC paketine sırf Türkiye olarak bakmak son derece yanlış. Bu oyunu severek oynayan birisi olarak her DLC ile kendini geliştiren, oyuncularının isteğine göre hareket eden bir firma var karşımızda. DLC’nin geneline baktığımızda fazlası ile açık ara en iyi DLC olmuş.
Sonuca gelmeden önce zaten çıkmadan her detayı neredeyse netleşmiş olan bir DLC paketi ve burada fiyatı görmeden hiç kimse şöyle böyle demiyordu ancak fiyattan sonra bahaneler üretiliyorsa bu tamamen saygısızlıktır. Bakın imkanınız yoktur alamıyorsunuzdur ve bunu belirttiğinizde kimse size bir şey diyemez ama bahaneler üreterek DLC’nin kendisini kötülemek hoş değil.
Sonuç olarak DLC oyun tarihinin en detaylı DLC’si ve İstanbul oyunun en büyük şehri olarak resmi bir şekilde oyunda. Verilen emeğe ve bu sıkıntılı zihniyete rağmen vaktini ayırıp bu iş için uğraş veren, en ufakta olsa katkısı olan herkese teşekkür ediyorum.

3 Beğeni