ETS 2 - Türkiye Trakya "Road to the Black Sea DLC" [Ana Konu]

orada maden ocağı var ve baya büyük güzel bir yer teleferik bile var

1 Beğeni

Ne kadar acıdır ki; Türk yayıncılar böyle bir DLC güzelliğinden çok, + 8-9 TL fark için yayın boyunca hep olumsuzluklardan sızlandılar, DLC saatlerce olumsuz yorum yaptıktan sonra da ben size satın almayın demiyorum diyorlar… Ben şahsen ETS aktif oynayan biri değilim, hani derler ya 40 yılda 1 açarım diye işte durumum öyledir ama DLC çıktığı saniye direk satın aldım sadece DESTEK için… Bu 8-9 tl fark için ağlayan insanların Steam Profillerine baktım, çoğunun hesabın da 300- 350 tl’lik güncel oyunlar alınmış… Ben başta Selçuk abi ve Ets firmasına teşekkürlerimi iletiyorum, umarım çok satar, hatta beklentilerini de aşar, böylelikle Türkiye haritasının geri kalan yerleri için adamlar da istek oluşur…

5 Beğeni

Eğer kullandığın mod var ise onları kullanma modsuz gir oyuna sonradan modları yüklemeyi dene.Bende İtalya DLC sini ilk aldığımda böyle olmuştu DLC yi silip tekrar yüklediğimde olmamıştı ama modları kaldırdığımda düzelmişti.

Beyler Edirne’de tava ciğer diye bağıracak adam arıyoruz :smiley:

3 Beğeni

HARİKA OLMUŞ.

Fiyat konusu nedense çok büyütülmüş. 48tl çok pahalı bir ücret değil bence. Sigara ile falan kıyaslamak da çok yanlış. Diğer oyunlar ile kıyaslamak lazım. Fernbus un bana göre ets2 ye göre çok daha kalitesiz olan fransa dlc’si bile daha pahalı. Benzer oyunların yanında ETS 2 ve dlcleri gayet uygun fiyatlı.

ETS 2 Steam başarımlarını tek bir yerde topladım rehberim. Road to black sea’de eklendi. (Steam’dan oy vererek destek olabilirsiniz.)

5 Beğeni

Ne kadar satılır ve kâr edilirse edilsin Trakya’dan geri kalanı eklenmeyecek, İstanbul’u Asya kıtasında görmeye devam edecekler. İleride Trakya’da 2 yol daha çizilip güncellenebilir o kadar.

ETS2 fiyatından fazla olmasını geçebilirim ama 5 haritanın bulunduğu Map Booster pakedinin fiyatına denk yani 50₺ olmasının kabul edilebilir yanı yok. Yakın zamanda da normale döneceğini de benzemiyor, Karadeniz Bundle çıkarmışlar ama Harita paketi indirim almadığı gibi birde boya paketlerini itelemeye çalışıyorlar…

8 Liranın derdinde değilim 20₺ fazla olduğunu söylüyorum. Bahsedildiği gibi kur farkıyla alakası yok, eğer SCS kur ayarı getirmiş olsaydı diğer paketlerin de fiyatı fırlardı. İstek listesinde bu kadar bekleyen olunca bir güzel yolalım dediler herhalde. :smiley:

Burada genel olarak tepkimizi göstermemiz gerektiğini söylüyorum ama ne yazık ki herkes sabırsız. Yakında İber DLC’si 70₺ çıkarsa şikayet etmeyelim o zaman ne de olsa emek olacak… :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

20 tl fazla diyorsan zaten hiçbir şeyi anlamamışsın demektir. Bu oyun biz para verdikçe satın aldıkça gelişir öteki türlü olmuyor. Hala 29 TL’den satın alma peşindesin :smiley: inanılır gibi değil. Neye tepki göstereceksin nereye kadar? Hala %56 ucuza satılıyor şaka gibi :smiley: 9 tl için millet birbirini yiyecek. Para vermek istemiyorsunuz arkadaşım olay budur. Oyuna değer vermediğiniz ve oynamak istemediğiniz vermek istemiyorsunuz ve başka yere çekiyorsunuz. Seneye 70 TL çıksa herkes daha fazla tepki gösterir ve haklı olurdu. Steam kur fiyatları ve vergi yüzünden her şey zaten artıyor ama anlamak istemeyene ne söylersen söyle değişen bir şey olmuyor. Pahalı gelir almazsın başka ama gelip de yine aynı yerlerden saçmalamanın bir sınırı var. Katlanılmıyor para verene ayıp ediyorsunuz emeği geçene zaten ayıbı herkes etti edeceği kadar :smiley:

TR ile ilgili bir şey yapmak o yüzden sıkıntı bu millete güvenip bir işe kalkışılmaz. Zaten güvenen yok.

6 Beğeni

Olumsuz yorumdan da oydan da çekinmeyin. Herkesin görüşü kendine, hür iradenizle inceleyin, baskı altında hissetmeyin, bu konu önemli. Önemli olan mantıklı yorum yapmaktır, olumsuz yorumda sıkıntı yok. Kimseye eyvallah deme ihtiyacı hissetmeyin, SCS bile olsa. Asıl bu şekilde gelişir, yanlışlar varsa onlar da görülür. Öteki türlü sorun yokmuş denir geçilir. Kimse hayrına iş yapmıyor, bunlar kâr amacı güden şirketler, unutmayalım. Acımasız da olun demiyorum, yanlış varsa söyleyin ki düzeltilsin.

6 Beğeni

ATS ve ETS2 Dandik laptopumda en çok oynadığım oyun olmuştur 100 saatimi gömmüşümdür tabi ki orjinal değildi. Sene başında yeni sistem topladım ve paraya acımadan Map Booster paketini aldım ve herkes gibi heyecan ve sabırsızlıkla bekliyordum resmen küfür ettiler.

Bu DLC’de Türkiye eklenmiş olması dışında diğerlerinden ayıran özelliği ne? Tır sürmenin yanı sıra Uçak ve Tren mi kullanabiliyoruz? Yani uçuk fiyatta olmasına anlamlandıramıyorum.

Yok yan çizdin yok Türkiye var ondan böylesiniz falan boş argümanlar bunlar.

3 Beğeni

Baltrak lojistik boyama paketinin tüm tirlara uygulanmış hali varmı fmax ten başkasında bulamadim

Bugün dünyada Abd başkanları bile eleştirilebiliyorken bir oyun firmasının eleştirilmemesi olmaz, ortada ciddi bir emek var ve bugüne kadar oynadığım en güzel dlc diyebilirim o parayı verince müşteri olarakta her türlü görüşünü söylemekte özgürsün ben scs ye şöyle bir eleştiri getirmek istiyorum Kırklareli ni neden yapmadın? Bunu anlayamıyorum trakya bölgesi konum olarak zaten küçük eyvallah ama ordan burdan kırparak iş yapmışlar, Gelelim fiyat konusuna farkındamısınız paramız küresel çapta hergün değer kaybederken makul seviyelerde fiyatlarlar beklemeyin.

2 Beğeni

Kafayı kurla bozan arkadaşlar Utah niye 29 TL ile sunuldu da bu Karadeniz 48 TL ile sunuldu onu bana bı izah edebilir misiniz

2 Beğeni

Hatalarından, sıkıntılarından oynayamadığımız diğer simülasyon oyunlarının(fernbus, omsi 2) ana oyun ve DLC fiyatlarıyla karşılaştırınca çıkış fiyatı olarak ne kadar makul olduğu bence gayet açık. Çok güzel DLC olmuş. Tabiki eleştiri yapılacak yerlerde var yada isteklerde de bulunabiliriz bu gayet normal. Ama ben şu haliyle bile çok beğendim ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

1 Beğeni

Yahu kardeşim ne garip milletiz.18 whels haulin convoylar oynayan adamlarız seneler geçmiş bir firma kaale alıp bizi türkiyeyi getirmiş hala niye öyle oldu niye böyle oldu.Bulgaristanda 17 Euro TÜrkiye de 7 Eurodan satılıyor.Teşekkür edeceğiniz yerde hala uzatan uzatana.Kırklareli niye yokmuş yoksa yok hayret bişe ya.Dün scs instagramına edilen küfürlerde rezalet ötesi.Oynamayın siz kardeşim hak etmiyosunuz.

1 Beğeni

Şimdi bende sana bi güzel saydırırdım da neyse değmez.

Noldu hayırdır genele konuşuyorum o küfür eden azınlıktasın sanırım,canını mı yaktı sözlerim

Uçuk bir fiyat? :rofl: Tam fiyat verip aldığım 300-400 küsür liralık oyunlardan beni yemeğe çıkarmasını bekleyeyim o halde bende.

Abi zaten bunu yazmaları lazım ama bunu yazmıyorlar fiyat yüzünden başka şeyler yazıyorlar. Zaten yapılması gereken şu eksiklerin hepsini yazın ki görsünler anlasınlar pişman olsunlar. Videoda bunları söyledim. Biz desteklemeyip ya da eksiğini gediğini yazmazsak olmaz. Ama gidip üç kuruş yüzünden başka yerlere çekersek zaten gülerler :smiley:

2 Beğeni

beni sinir eden üstte @Blacklight ın yorumu üzerine Kırklareli niye yokmuş yoksa yok hayret bişe ya cevabını vermen