ETS 2 – TR Extended Map Mod|İstanbul Edition [Ana Konu]

Gerçek olmuş :Dd

1 Beğeni

Videoyu izleyince farkettim genelde herkesin yaptığı bir hata var , dönel kavşağa girmeden önce döneceğin yöne sinyal verilmez , dönel kavşağa girersin hangi çıkıştan çıkacaksan oraya sinyal vererek çıkarsın dolayısıyla mesela videodaki tüm dönel kavşakta verilen sinyallerin tersi sinyali yakılmalıydı, simülasyon oyunu olduğu için doğrusunu belirtmek istedim.

3 Beğeni

Her haritada bir hata bulan takipçi: O mezarların hepsinin yönü kıbleye dönük değil. Olmamış kardeşim :smiley:

Elinize sağlık.

10 Beğeni

@Emre54 nissibi

Bana mı söyledin tam anlayamadım ama genel manada şunu söyleyeyim , olumlu eleştiri duran nesneyi ilerleten en büyük araçtır. Her kafadan aynı ses çıkarsa bir kademe yol alınmaz.

Seni veya her hangi birini ima etmedim. Üzerine alınma yani.

Tamamdır anlıyorum

Aqa adamlar bu kadarını yapmış herhangi bir bedel belirtmeksizin sizlere bunları sunuyorsa bırakın eleştiri yapmayı teşekkür edin geçin bence hatada aramayın bence hatasız kul olmaz :wink:

2 Beğeni

Tabi kardeşim ben bu adamların isterimki daha daha ilerilere gelsinler teklifler versinler bizlere sunsunlar bişeler kazansınlar kim kalkışmış bu zamana kadar böyle detaylı bir mod yapnaya görmedik görsekte ücretli adamların hakkı ödenmez

3 Beğeni

Hukuk ve ahlak kuralları çerçevesinde, modumuzu dilediğiniz gibi eleştirebilir, fikrinizi beyan edebilir, harita modunun daha iyi olması için katkıda bulunabilirsiniz. Biz de ekibimiz arasında böyle yapıyoruz ki mod böylece daha iyi hale geldi. Doğrudur, gönüllülük esası ile proje yürüten bir ekibiz. Ancak bu eleştirilemeyiz anlamına gelmiyor.

Sadece bu başlık altında karşılıklı polemiğe girmemeye, modumuzu, emek verilerek yapılmış başka projelerle karşılaştırmamaya özen gösterelim. Kimseyi kırmayalım.

17 Beğeni

Saygı duyarım

1 Beğeni

Google Streets de bazı yollar eklenmemiş şuada (Ankara - Niğde otoyolu, Amasya Çevre Yolu , Trabzon Kanuni Bulvarı , Samsun - Ankara Yolu Kavşağı (bi 2015 deki görüntü gözükür bi 2019 da çekilmiş yeni hali değişkenlik gösteriyor) vb.) bu tarz yolları zamanı geldiğinde bu forum üzerinde oturduğumuz şehirler hakkında yeni yolları , yollara çevreye eklenen yeni imgeleri (oyuna bağlı kalarak yani tırcılık kafasında olan yolları) buraya fotoraf ,video , proje çizimi vb. olarak atsak bilgi veri havuzu oluşturmanız açısında güzel olur hem işiniz kolaylaşır hemde modun oluşmasında gelişmesidede biz oyuncuların katkısı bizi daha çok oyunda tutar, daha fazla kitleye yayılır oyuncu - yapımcı arasıdaki ekileşimi artırabilir. :slightly_smiling_face: :slightly_smiling_face:

6 Beğeni

:face_with_hand_over_mouth:

TR Extended Map çıktığında ilk nereden giriş yapacaksınız?
  • Kuzey Marmara Otoyolu - Çatalca
  • Silivri
  • Trieste-Ambarlı

0 oylayanlar

11 Beğeni

ben edirneden gelicem

2 Beğeni

Konunun başından sonuna bir tane yorumum yok, sabırlı bir şekilde ( oyuna pek vakit ayıramamın etkiside var tabiki ) bekleyenlerdenim. Sürecin başından beride takip ediyorum. Sizleri merak ettiğim sorularla (ki çoğu gereksiz olacaktır :D) meşgul etmeden, işinize daha fazla zaman ayırasınız, gereksiz yere hevesinizi kırmayayım diye susarak ama heyecanla takip ettim. Çok zaman aldı ama Hasan’ın dediği gibi temeli sağlam olmalıydı üzerine inşa edebilmek için ve öyle de olmuş.
Emeğinize ve özellikle ayırdığınız zamana teşekkür ederiz. Yöneltilen gereksiz içi boş eleştirilere kulak asmadan, belki de bazı dönemler kırgınlıkla çalışmanıza rağmen en iyisini ortaya koyduğunuz için tekrar teşekkürler.

13 Beğeni

Biri de trafiğe bizim araçları ekleme yapsa :smiley: İBB otobüsü, minibüs, kartal, Anadol, Togg (daha çıkmadı ama) :smiley::smiley:

Silivri’den gireceğim inşallah, haritayı yükledikten sonra oyun işimi iptal edip benim aracı İstanbul’daki garajıma ışınlamazsa eğer.

Modu yükledikten sonra ana garajınıza spamlıyor diye hatırlıyorum… :slight_smile:

benim de korktuğum buydu işte…

0 kamerası sizi kurtaracaktır önceki yere dönmek için. :smiley: Ama yapmayabilirde %100 konuşmayayım.

2 Beğeni