ETS 2 – TR Extended Map Mod|İstanbul Edition [Ana Konu]

Bak ne kadar güzel konuşmuş helal olsun , her eleştiren insanı hor görmeyin hatta eleştiren insanı el üstünde tutun çünkü o insan sizin daha iyi olmanız için herkesten çok çaba gösteriyordur.İyi çalışmalar , kolay gelsin.

4 Beğeni

@bona modu yayınladığınızda mod sıralamasını gösteren bir resim falan olacak değil mi? çünkü doğru sıraya koymazsak oyundan atar :slight_smile:

Yavuz Sultan Selim köprüsünü bir de gece görün… :slight_smile:

12 Beğeni

Bu kadar detay fazla . ETS 2 bunu kaldıramaz :smiley:

2 Beğeni
24 Beğeni

İstanbulda bazı yerlerde traffic 1 olmasına rağmen trafik ara sıra kilitleniyordu. Burda scs’nin hatası mı vardı?

Yarı yarıya. Sebebi biraz da karayolları müdürlüğü bence :smiley: ya da o kavşakları kim yapıyorsa artık. Bilmiyorum.
SCS’deki adamlar yapay zekayı Avrupa’daki trafik düzenine göre ayarlamışlar. Ama bizde özellikle dönel kavşaklar onlarınkine göre değişiklik gösterebiliyor. Bizim kavşakları oyuna getirmeye çalıştılar ama yapay zeka uyum sağlayamıyor :smiley:
Trafik sorunu çözülsün diye kırmızı ışıklı kavşağı dönel kavşağa dönüştürüyoruz, sonra trafik sorunu çözülmediği için kırmızı ışıklar koyuyuruz mesela :smiley:
https://www.youtube.com/watch?v=0bWveSs6dDc bu video da farkları güzel anlatıyor.

11 Beğeni

dönel kavşaklarda oyun sonsuz buga giriyor

3 Beğeni

Bu modu yapmaya sıfırdan başlayan arkadaşlar o kadarını da düşünmüştür herhalde

3 Beğeni

Gözler bugünkü oynanış videosunda :yum:

14 Beğeni

kaldı 1 gün

2 Beğeni

tırları hazırlayın yarın istanbula gidiyoruz

3 Beğeni

Havalı kornayı çala çala girecem İstanbul’a.

3 Beğeni

ne zaman geliyor video?

1 Beğeni

Sitedeki sayaça göre son 24 saat

1 Beğeni

modu değil oynanış videosunu soruyor

Video akşamdan sonra yayınlanacak. Daha çekmedim SCS çıkışı baltalamaya çalışıyor kendi içeriğiyle bunu engellememiz gerek! :smiley:

13 Beğeni

Zaten haritanın çıkışından bahsettim

kabin aksesuarı geliyor ama inanın haritayı daha heyecanla beklıyorum

6 Beğeni

Video render birazdan bitiyor yükleyeceğim. Biraz geç yayınlanmış olacak. :slight_smile: Bu video sadece oynanıştan ibaret değil.

21 Beğeni