ETS 2 – TR Extended Map Mod|İstanbul Edition [Ana Konu]

16 dakika ne ara bitti yaa :smiley:

4 Beğeni

10 Beğeni

deposite’nin önü enfes olmuş, teknopark bile es geçilmemiş, en çok ona şaşırdım, 1:19 oyuna neredeyse 1:2 ölçek seviyesinde bir alan eklenmiş oldu. bir gün 2. sürümde istanbul’a biraz daha bir şey eklesek mi denilirse kesinlikle deposite’nin önünden bedrettin dalan bulvarı ilerletilmeli. hazır map’de boşlukta var :sunglasses:

1 Beğeni

ön izleme gösterdi ki
modun ilerlemesi bu doğrultuda olursa fanteziye kaçılmassa (tırcılık kafası devam ederse)
oyun haritası kaymassa(şehirlerin haritada doğru konumlandırıp taşma olmıyacak şekilde (istanbul malum bu konunun dışında :smile: :smile:))yapılır ve düzenlenirse ve bu kalitede doğrulukta ve gerçeklikte iş konulursa uzun yıllar bu modu oynayacaz demektir.

8 Beğeni

Yanlız bu haritanın düzenlenmesi lazım gibi duruyor. Sanırım baya eski bir harita bu

4 Beğeni

güzel olmuş ama gözüme bir ayrıntı takıldı köprüden geçince 3 tane viyadük var birinde viyadük 20 birinde 26 birinde 27 yazıyor 20 olanın 25 olması gerekmiyor mu (biliyorum ufak bir ayrıntı ama yazmak istedim)

Google Streets’i kullanarak en gerçeğe yakın ortamı oluşturmaya çalışıyoruz. O hatta 20. ve 26. viyadükler arasında 5 tane daha viyadük var. Ama biz en önemli olan 3 viyadüğü seçtik hepsi sığmayacağı için. Riva Tüneli’nin her iki yanındaki viyadük ve YSS Köprüsü’nün başındaki viyadüğe karar verdik. 20 numaralı viyadüğe 25 yazılabilirdi ama böylesinin daha doğru olduğunu düşünüyoruz.
Burası da 20. viyadüğün konumu: Google Haritalar Harika bir manzara :star_struck:

15 Beğeni

Ben rusmap ve promodsu birlikte kullanıyorum sizinde haritanızı eklersem bir sorun oluşmaz değil mi

bu haftaya hazır mıyız?

9 Beğeni

Bugün simülasyonTürk kanalına oynanış videosu gelicek mi ?

1 Beğeni

Bugün gelmeyecek. Çıkıştan önceki gün yayınlayabiliriz.

5 Beğeni

5 Beğeni
  1. izleyişte fark ettim güzel olmuş
Spoiler

5 Beğeni

Real bug :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 Beğeni

Söylediklerimi emir gibi algılamasin kimse. Bu harita çıkana kadar siz yapımcılar marmara haritasini şimdiden yapmaya başlamalisiniz diye düşünüyorum.

emir değil de hadsizlik olmuş :slight_smile: yani bizim kafamız çalışmıyora geliyor mevzu böyle yorumlara gerçekten buranın ihtiyacı var mı? yok

13 Beğeni

Bir sorun yaşanmıyor

bence gerçekçi olmuş :smiley:

1 Beğeni

gerçekçi mi olmuş yoksa gerçek mi olmuş? :grin:

12 Beğeni

waowww vay canına

1 Beğeni