ETS 2 – TR Extended Map Mod|İstanbul Edition [Ana Konu]

12121
WAİT ?
17.12.2020 / 16:50 Sayaç’a göre

9 Beğeni

saatin bir önemi yok ama evet aşağı yukarı o saate doğru çıkacak öğlende 14-16 arası yayınlanır

7 Beğeni

Arkadaş sabırsız alarm kurup beklemeye geçmiştir bile Alamancı :smiley:

2 Beğeni

oynanış videosu bugün mü gelicekti acaba ?

2 Beğeni

Mod sıralaması ve Promods uyumluluğuna ilişkin tüm bilgiler 17.12.2020 tarihinde trextendedmap.com sitesinde yer alacak. Merak etmeyin.

4 Beğeni

evet. Akşam

9 Beğeni

Sen ona saat 17:00 de :smiley:

2 Beğeni

İyi ki hatırlattın.

2 Beğeni

şu harita videosunda orayı görünce çok heyecanlandım. Adamlar aynısı yapmış resmen

1 Beğeni

Merhabalar. :raised_back_of_hand:

TR Extended Harita Modu İstanbul sürümünün yayınlanmasına sadece birkaç gün kaldı. @HasanOfke 'nin çekimini yaptığı oynanış videosunu yayınlıyoruz. Modun sürprizi kaçmasın diyenler perşembeye kadar bekleyecek. :wink:

40 Beğeni

19.45 gibi ETS2ATS yayını açıyoruz orada videoya yine göz atarız. Birkaç sorun gözünüze çarpmış olabilir çıkana kadar giderilecek elbette yani şimdi canlı canlı oynanış heyecanını göstermek lazımdı böyle yapmak zorundaydık. :smiley: Bazı yerlere müzik falan ekleyerek heyecan katmaya çalıştım.

21 Beğeni

Başakşehir stadının yakınları varmı acaba

1 Beğeni

çok güzel görünüyor köy yolları falan çok iyi hava katmış :slight_smile:

2 Beğeni

Videoya reklam eklememeniz kötü olmuş

1 Beğeni

Video hiç bitmesin istedim resmen. Ömerli, Sırapınar köylerinin gerçek konumlarına bakarak izledim. Gerçekten benzemiş ve şok, bim gibi marketlerin assetleri oyuna ayrı bir hava katmış. Bekliyoruz. :+1: :white_check_mark: :open_mouth:

4 Beğeni

Anadolu’yu Asya’da diye eklemeye yanaşmayan SCS ekibi şu videoyu izleyip de utanır mı acaba :pensive:

2 Beğeni

10 Beğeni

mod baya iyi özellikle tabelalar o kadar gerçekçi modellenmiş (renk tonu,boyutu,yazı stilleri) ki atmosfor resmini baya güçlendirmiş .
elektronik tablelar çok güzel düşünülmüş ve modellenmiş ama sorun var gibi duruyor(yada uzaktan öyle gözüküyor (ekran kısmı))

4 Beğeni

Teşekkürler, evet henüz “workinprogress” bir video bu. Çıkıştan önce düzeltilecek.

8 Beğeni

4 gün dayanabilirim izlemeyeceğim 4 gün dayanabilirim izlemeyeceğim 4 gün dayanabilirim izlemeyeceğim

6 Beğeni