ETS 2 – TR Extended Map Mod|İstanbul Edition [Ana Konu]

Fark eder mi?

2 Beğeni

farketmez ama sadece merak ettiğim için sordum.

1 Beğeni

Beyler, mod çok yakında çıkacaktır. İstanbul kadar ayrıntılar olmasada diğer şehirlerde yapılacaktır. Ankara belki biraz ayrıntılı olur. Ben özellikle karadenizi merka ediyorum.

6 Beğeni

ben de izmiri merak ediyorum acaba oturduğum yerler olacak mı bunu oyunda oynamak çok değişik olacak

1 Beğeni

Kim bilir bu soru kaç kere sorulmuştur ama 251 tane yorumu baştan sona tek tek incelemeye üşendiğim için soruyorum. Promods ile uyumlu olacak mı?

@sparteam Çokta aramaya gerek yok aslında.

9 Beğeni

Ege bölgesine özen gösterilirse bomba olacağına şüphe yok :sunglasses:

3 Beğeni

aslında bölge bölge çıkarsalar daha iyi olur gibi. atıyorum ege bölgesi paketi marmara paketi karadeniz paketi gibi. mesela scs gibi blog yazılarıyla bölge tanıtımları da olabilir.

3 Beğeni

çıtayı o kadar yükseltirseler de çıkması çok uzun sürer,biz modun şimdilik çıkmasıyla yetinsek daha iyi :grin:

3 Beğeni

modun ne eksiği varki haylen çıkmadı merak ettim kötü amaçlı demiyorum yanlış anlamyın

2 Beğeni

-Birkaç bölgede levhalandırma
-İlk başta yaptığımız ama daha güzelini yapabileceğimizi farkettiğimiz bir takım bölgelerin yeniden yapılması
-Birkaç tane de ufak tefek iş.

Bu işi tamamen bitmemiş halde paylaşmak istemiyoruz, yapabileceğimiz en mükemmel halinde çıkartmak istiyoruz. Bir yandan da hata kontrollerimizi yapıyoruz.

20 Beğeni

Ya cnm o kadar bekledik biraz daha bekleriz artıkın az daha sabır edecez

5 Beğeni

modu çıkardıktan sonra yol haritası paylaşmayı düşünüyo musunuz şunlar şunlar gelecek diye.

2 Beğeni

olabilir, ama söz vermemeliyim :smiley: muhtemelen yaparız.

4 Beğeni

@sctn ÇOK Seviyorum Zaman Paylaş İnşallah Geliyorum ABİ

2 Beğeni

Modu çıkarmadan önce şöyle bi haritada nasıl göründüğünü gösterseniz olur mu ?

Onu çıkış vakti gelince yapmayı düşünüyorduk. Çıkarmadan önceki gün olabilir belki.

5 Beğeni

Ben halâ sanki Türkiye haritasinın çıkacagını sanıyorum, halbuki daha işin başlarındayız. Anladığım kadarıyla çok titizlikle çalışılıyor. Istanbul kadar diğer şehirlerde çol detayli olmasada yinede cok guzel olacagina inaniyorum.

2 Beğeni

Türk Mapper’ lardan ne tür map modları geleceğini biliyorduk zaten. Biz yaptıktan sonra ne promods kalır ne de başka map lar… Ellerinize Emeğinize Sağlık, Sonuna Kadar Destekçiyim Hayırlısıyla…! :nazar_amulet:

9 Beğeni

tekrar up!

21 Beğeni