ETS 2 – TR Extended Map Mod|İstanbul Edition [Ana Konu]

Elinize sağlık, her bir yolun, binanın, tabelanın dikkatlice ilmek ilmek işlendiği ve çok emek harcandığı aşikar. Mod çıkınca detayları görmek ve keyifle oynamak için sabırsızlanıyorum. Kolay gelsin… :+1: :clap:

6 Beğeni

Harika olmuş bravoo videoda şahane
Sanki scs istanbulun devamini getiriyormuş gibi hissettim şöyle cileride çorlu çerkezköy de eklense hatta turkiyeyi yapın :)) siz bu işin ustasisiniz

5 Beğeni

Evet uyumlu

5 Beğeni

@HetriX yaptığına göre, kötü olma şansı yok

6 Beğeni

Hangi şehirler olacak gençler?

Sorularınıza; Sıkça Sorulan Sorular başlığında cevap bulabilirsiniz.

5 Beğeni

Bu hafta İberia DLC’den bir blog paylaşılmadı, bari haftayı boş geçmeyelim .Bugün kendime ayırdığım boş vaktimden 1 saatlik kesit : :smiley: :laughing:
Görüntülerin konumlarını tek tek atıp konuyu ve yazıyı şişirmeyelim, konumların 1-2 tanesinden tam emin değilim hatalı olabilir; video hızı ve o görüntülerin çok anonim bir yeri göstermesinden dolayı, ama genel hatlarıyla böyle:

Bu haritaya sığmayan bir konumumuz var… Tüm video boyunca kullandığımız kelime: Yok artık !!! yine karşımızda : :smiley:

Videonun son kısmı oldukça yavaştı, görüntüleri seçmek bir hayli kolay oldu. :scream: :scream: :smiley:

16 Beğeni

Tüm harita çıktı ortaya iyi mi. :yum:

Teşekkürler @can20. :+1: Paylaşımını bekliyordum.

11 Beğeni

şimdi haritada kırmızıyla gösterdiğin yerler mi olacak sadece diğer yerler olmayacakmı

2 Beğeni

yolları da ayrıntılı çizer misin hangi yollar var diye

1 Beğeni

Kırmızı yerler son videoda paylaşılan görüntülerin konumları sadece. Daha önce paylaşılmış ve daha paylaşılacak görüntülerin konumları mevcut değil. Haliyle gösterilen yerlerden daha fazla yer mevcut olacaktır.

Gelecek yer/yollar gibi tüm merak edilenler için mod yapımcıların resmi açıklamalarını takip etmek lazım. Neticede bizimle paylaşılan, birlikte blog yazılarında şahit olduğumuz görüntülerin konumlarını tespit ettim.

6 Beğeni

teşekkür edrim

2 Beğeni

Haritada dolaşırken çok fps drop oluyor mu? Akıcı şekilde oynanabiliyor mu ,teşekkürler.

Mevcut İstanbul ile arasında gözle görülür bir fark yok diyebiliriz.

4 Beğeni

Paylaşmayacaktım ama dayanamıyorum. İlk oynadığımız akşam çekmiştim. Tünel giriş-çıkışları çok etkilemişti. :cowboy_hat_face: Bir an İstanbul şehrinin dışındaymış gibi hissettirdi. Yeni ışıklandırma ile harika duracaktır.

38 Beğeni

ne zaman çıkacağı ile bir ipucu verirmisiniz merakla bekliyorum haritanın çıkmasını çnkü

Maalesef şimdilik bir tarih veremiyoruz. Ancak modun yayınlanmasına çok vakit kalmadığını söyleyebiliriz.

7 Beğeni

kendi sitennizden mi paylaşılacak yoksa simulasyontürkten mi

Fark eder mi?

2 Beğeni

farketmez ama sadece merak ettiğim için sordum.

1 Beğeni