ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

Karda kışta yavaş ve temkinli adımlarla ilerliyoruz.

Yavaş dedik ama az kalsın ölüyorduk. Allah’tan arkadan araba gelmiyordu.

14 Beğeni

Zoru seven zorla yolu aşar. :slight_smile:
Gün ışığını gördükten sonra emekli olmamı sağlayan şirket B.M. Logistic ile tekrar anlaşmaya varmak üzere Berlin’deki merkeze doğru yola çıktık.

6 Beğeni

hocam yavaş sensiz napıcaz :smiley:

1 Beğeni

kış erken geldi

10 Beğeni

Bir pazar günü ailemle oturmuş güzel bir kahvaltı yapıyoruz. Telefonum çalmaya başladı. Alla alla dedim patron arıyor efendim patron diyerek yanıt verdim. İskandinav bölgesine bir yükümüz var gider misin?

Patron işimiz bu gideriz tabiki dedim. Stockholm’den Malmö’ye fıstık ezmesi götüreceksin.

Patron götürmesine götürelim de burdan bizede bir kaç kavanoz çıkartırlar demi yani boşa pazar günümüz gitmesin dedik. Verirler tabi dedi yola çıktık.

Giderken güzel manzaralı yerlerden geçiyoruz. Tabi ki şaşırıyoruz. Böylece durup durup resim çekmek istiyoruz. Ama zaman kısıtlı olduğu için onu çok fazla yapamıyoruz.

Adamlar yolları yapmış kaymak gibi yollar. Bazen ormanların arasından bazende dümdüz arazilerinde arasından geçiyoruz.

Son düzlükler yolumuz neredeyse bitti yavaş yavaş çok fazla hız yapmadan ilerliyoruz.

Ve son durak güvenlik görevlisi abidin abimiz yükü arka tarafa bırakacağımızı söyledi. Bıraktıktan sonra yanıma gel iki sohbet muhabbet edelim dedi yükü bırakıp yanına gittim harika bir konuşma geçti aramızda artık onuda başka seferlerde anlatmaya çalışırız. Kendinize iyi bakın hayırlı seferler diliyorum…

Tekerinize taş değmesin. Hayırlı Yolculuklar…

7 Beğeni

Hikaye güzelmiş. Işık modu kullanıyorsun sanırım link atman mümkün mü?

1 Beğeni

Bu sevda başka sevda…

Low Life.

3 Beğeni

ışık modu değil furkan64 ün grafik modu var

Verona -dortmun seferı @Burak34 ıle bırlıkte

5 Beğeni

Kötümserlik kanserden daha tehlikeli bir hastalıktır.

2 Beğeni

Yeni kasa volvo ile avrupaya ayak uydurmaya çalışıyoruz :slight_smile:

4 Beğeni

goteborgdan

bakuye

hıkaye burda :slight_smile: ıyı okumalar

7 Beğeni

hayırlı işler başkanım…

3 Beğeni

eyvallah sızede tesekkurler :slight_smile:

2 Beğeni

Bir takım fantaztik interior işçiliği atölyeden tazee taze çıktı :slight_smile: Döşemek bizim işimiz :sunglasses:

8 Beğeni

Ohooo V8 vabise bak sen yaa :smile:

1 Beğeni

6 Beğeni

5 Beğeni

Pompa Lojistik ile B.M. ile aynı anda çalışmamdan rahatsız olan pompacı arkadaşların baskılarına rağmen bugünkü toplu teslimat için B.M logistic adına hazırlandım , bekliyorum. :smiley:

10 Beğeni

öenmli olan teslımat bızde herkese yer var :smiley:

3 Beğeni