ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

İnanlı Oto’dan satılık Merso :wink:

Mercedes aracımızdan sonra biraz sefer atmak iyi geldi #AfşinTrans

Allahın almanyasında yolda ısık yok :rage:

3 Beğeni

Yeni daf’ımıza kavuştuktan sonra ki ilk seferimiz, Calais’e palet götürüyoruz.

Tek şerit yolların hastasıyız :wink:

çok güzel bi manzara da seyahat ederken önüme bir anda tünel çıktı :frowning: fakat tünel çıkışında verona’ya yük götürmenin tadının başka olduğunu anladım <3 MACK

2 Beğeni

Birleşik krallık seferimizden geriye kalanlar. Sarı civcivimizle tek şerit yolların hastası olmaya devam ediyoruz. Sıradaki durağımız Amsterdam.

2 Beğeni

2 Beğeni

uzun bir mola

2 Beğeni

yenı arac kaplamamız BM logıstıcs

8 Beğeni

Kendi dorsemizi satın alamadığımız, yükü karneyle aldığımız karanlık dönemden bir kare.

4 Beğeni

direksiyon günlükleri diye aslında kıtap mı yazsam :smiley: blue angel ıle yollardayız

Roscoff-Uppsala dan dıreksıyonda gorduklerım :slight_smile:

8 Beğeni

Buraya karalayabilirsin. Bi’ hevesle başlamıştık ama kaldı öyle.

1 Beğeni

aslında ıyımısde hıkaye yazmayada baslarsak bu pc basından tovbe kalkamam artık cunku yetenek lazım yazmak ıcın bırde hocam sende bır yazar ısıgı var okurken ınsanın okuyası gelıyor masallah :slight_smile:

1 Beğeni

bari bunun linkinin olduğunu söyle abi :smiley: :smiley:

1 Beğeni

Birleşik Krallık seferlerimizin sonuna doğru ilerlerken, gün doğumuyla beraber swensea’ya giriş yapıyoruz.

4 Beğeni

Şirket Olarak Sadelikten Yanayız :wink:

4 Beğeni

Şirkete Küçük Teslimatlar İçin İkinci El Transit Aldık :truck:

2 Beğeni

Bizim emektar DAF ı muayene ve parça değişikliği için fransa da bıraktık… Boş durmayalım diye de bir dostumuzun tırını sürüyoruz.

5 Beğeni

Şu skin varya abi BM lojistik yazıyo beyaz daire içinde onun kinki varmı acaba ben onu soruyodum bari bunun linki vardır diye :smiley: :smiley: