ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

Zorlu şartlarda çileden çıkarsa da biz de nostaljik takılıyoruz artık. :slight_smile:

Gözümüzün nuru DAF belirli bir süreliğine Ellis’e emanet edildi. Yıllardır eviymiş gibi sahiplendiği çekicinin artık şoförü. Neyse zamanımız kısa, yolumuz uzun. İtalya’dan hepinize kucak dolusu selamlar, tekerinize taş değmesin.

5 Beğeni

gece ile gündüz arasında ki ince çizgi…

8 Beğeni

Košice’de yağmur başladı. Sağanak bastırınca bizde kenara çektik.

9 Beğeni

Romadan selamlar!

1 Beğeni

BAYRAM TRAFİĞİ YOĞUN BAYA BEKLEDİK

1 Beğeni

6 Beğeni

İlk seferimiz :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Dolabı açtım birde ne göreyim niğde gazozu bitmiş hemen çektim migrosa gidiyorum

1 Beğeni

Garajda unuttuğumuz 2016 model Scania’yı çıkarttık şimdi bakımlarını yaptırcaz sonra seferlere devam.

Nis’ten 15 ton armut aldık. Selanik limanından feribota binmeden önce sağolsun promods yapımcıları limana bizim bayrağımızı da koymuşlar. Kıbrıs’a Lemessos 'a geçmeden önce durup bir fotoğraf çektireyim dedim.

4 Beğeni

Napoliden Catania tasıdıgımzı kecı peynırı sonrası catanıa da 2 gun kaldık ıs bulamadık garaj da yer de yoktu catanıanın dar sokaklarında kendımıze yer bulmakta zor oldu

sonunda sırketten aradılar sıgaramızı yaktık beklıyoruz yol nereye goturecek bızı

photoshopun dıbıne vurduk artık yanı sıkıntıdan :))

9 Beğeni

Yeni şirkete girdim kaplamamıda az önce yaptırdım valla tır o biçim oldu :smiley:

Şu anda Antalya dan Muğlaya gidiyorum.Herkese hayırlı günler ve bu arada 30 Ağustos Zafer bayramımız kutlu olsun :slight_smile:

5 Beğeni

Eyvallah seninde

1 Beğeni

Gece gece Adıyaman dan çıktık Bursaya gidiyoruz.Manisa yollarıdnayım :smiley:

Şirket için gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz.
30 Ağustos Zafer bayramımız yeniden kutlu olsun. :slight_smile:

5 Beğeni

Ana garajımızdan (köln) Bourges’a 4 tonluk hafif bir yük bulduk gidiyoruz…

Bir süre bayan bir şoför ile yolculuk ediyoruz…

Hedefe az kaldı ama uyku da bir taraftan bastırıyor…

Bırak artık peşimi yav :slight_smile:

Kendimi ilk bulduğum benzinliğe atıp sabaha kadar orada dinleniyorum.

Yağmurlu bir fransa sabahına uyanıp yola koyuluyoruz. (Acelemiz var. )

Her şeyin yolunda gittiğini sanırken dakikalar sonra rotanın tam tersine sürdüğümü fark edip, U dönüşü yapmak zorunda kalıyorum.

Firmaya sağ salim varıyoruz ama geç kaldığımız için ücreti alamıyoruz…
Günün karı 0 euro…

5 Beğeni

Bordeaux Limoges seferınden bı ıkı kare

8 Beğeni

Çanakkale ye gidiyorum Tırı değiştirdim.Scania çok yakıyordu dafa geçtik boyayıda değiştirdik güzel oldu.

Lastik yanakları kirden ölmüştü bitmişti soyulmaya başlamışlardı onlarıda yeniden boyadık :smiley:

Çanakkale ye dağlardan gidiyorum ve cidden çok yavaş olmak beni bunaltıyor. :smiley: :smiley:

3 Beğeni

Çorlu garajdan çıktık allahın izniyle Macarda boşaltacaz. Yükümüz klima

Imgur

8 Beğeni

5 Beğeni

Bergen-Catanzaro seferinden

5 Beğeni