ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

Trucksbook sistemini deniyoruz. Acil veya önemli yük alıp (süre açısından zorluyor) , hiç ceza yemeden (kurallara uyulduğu için teslimat süresini zorluyor) , düzlükte de 100’ü geçmeden yük yetiştirmeye çalışıyorum. 1-2 sefer attım böyle ve kan ter içinde kaldım. Bir noktada uyku süresi 0dk kalmıştı ve yasal sınır cezasını yememek için o parka yanaşma esnası falan efsaneydi :smile: Rotada park yerlerini belirleyip süreyi sıfıra sıfır ayarlamazsanız ya yük yetişmiyor ya da yasal sınırdan dolayı ceza yiyorsunuz ya da basmak zorunda kalıyorsunuz öyle de hızdan ceza yiyorsunuz. Bu üçgen içinde kalınca insanı bir hayli zorluyor denemenizi tavsiye ederim :smile:

Nerden indirecez bunu :smiley: nasıl kullanılıyor olayı ne ? tam olarak

Parkta konusu mevcut

Daha detaylı bilgi içinde ST forumda da konusu mevcut

Özelleştirilebilir Yeni Kaplama…

DAF ile geceler…

the king :smirk:

Gördüğüm en iyi otobüs’tü direk galeriden satın almıştım sonrada yolcularımı almak için otogara giriyordum;

Antalya dağlarından Muğla ya gidiyoruz :slight_smile:.Yeni aracı kaptık :smiley:

Bana değil yola bakacan gardaş :smiley:

Boşuna beklemeyin gelin istediğiniz yere götürüyüm

Bıraktık Yolcuları istedikleri yerde

İstanbul a doğru gidiyorum İzmir yolundayım İzmir de iseniz haber verin İstanbul a atıyım sizi :smiley:

ne zamandır world of trucks profıle gırmıyordum gırdım gozlerım doldu bır resmım edıtorün sectıgı resım olmus :sunglasses:

yenı tasarladıgım boyama

Üstadım bu şirket içinmi olacak yoksa steam atölyesi içinmi olacak ?

aslında atolye ıcın yaptım ama yükleyemedım hata verıyor onceden yuklenıyordu suan nedense sıkıntı cıkardı scs workshop uploader çözemedım de… ama şirket için güncelliyecem öyle gözüküyor :smiley:

hocam yanlız efsane olmuş tasarımın ellerine saglık olsun
bencede şirket için güzel bir düzenleme yapınız şahane oluır

Eyvallah hocam Aksam insallah halledecem bunu da :slight_smile:

lord geldı sırket ıcın yenı tasarım

Yeni şirket kaplamamız.

Yakiyo yakiyoo :sunglasses: