ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

Iğdırdayım şafak söküyor yeni yeni yola çıkıyorum Ankaraya doğru Atatürk e selam veriyorum Anitkabir den geçerken yola devam ediyorum İstanbul da güneşin batışını izliyorum bir bakmışım yükü teslim edeceğim yere gelmişim :relieved:

İstanbul dan çıkıyorum iş güç koşturmaca

Allah tan bayramda yollar boş şehir fazlalığını atmış :smiley:

Akşam ki Balıkesir - Rize seferi için arabamızı manzara eşliğinde temizleyip eksiklerini giderdik. Artık sefere hazırız. :slight_smile:

Vabis ve ben Çanakkale yollarındayız…

yollar yollar

Seferler Yorucu Oluyor, Biraz da Dinlenmek Lazım.

sefere çıkmadan önce bakımımızı yaptıralım dedik yükümüzü sardık avusturalya’ya

Adanadan İstanbula giderken Aksarayda motor arıza yaptı.

screenshot ama benım kı screenvıdeo oldu buseferlık
bugun ki Västerås -Palermo 3288 kmlık seferımın ılk 850 km lık gedres e kadar olan kısmının hızlandırılmıs vıdeosunu paylasmak ıstedım sefere suan hala devam edıyorum :smiley: 00:48 sanıyeye dıkkat :wink:

iyi seyirler

Aman hocam imam böyleyse cemaat ne yapar :smile: Şirket sahibi olarak dikkat çeken hareketler bunlar :smile:

insanı cıleden cıkartıyorlar ama :smiley: madem gıtmeyeceksın solda ne ısın var :slight_smile: yaptıgımı yapmayın arkadaslar benım kı sinir hastalıgından :man_facepalming:t4::joy:

sabah için yük sardım gene uzun mesafe servise girdim gene bu yapay zeka trafiği benide çileden çıkarıyor onlar yüzünden 2160 euro ceza yedik
adamlar gelip bana çarpıyor cezayı yiyen ben oluyorum anlamadım gitti
edn sonunda deli çıkacam vallahi
buda servis bakım ve onarımdan sonra eksik bir parça varmış onu bekleyecez umarım parça çabuk gelir malum acill sipariş dedik kuryeyi bekliyoruz

Bugün günlerden Vabis :smiley:

son yolculuktan kalanlar…

bizim patron rudis rush hour modu kullanıyor herhalde çünkü tırlar normalde sol şeritten gitmiyor :grin:

Bugün günlerden Renault T Range :slight_smile:

Çok güzelim be :smiley:

Yok ya o mod bende yok trafik default yani bir kac kere basima geldi gecmiyorlar saga yavas gidiyorlar :slight_smile:
Iyi hatirlattin ama bir ara bir mod gormustum aciklamasina bakmistim o an vaktim yoktu indirememistim sabah saatlerinde sehir ici disi trafik artiyordu geceleri yok denilecek kadar azaliyor gumruk yerlerinde belli donem trafik falan olusuyor yaziyordu o bu mu mod mu

evet bu dediğin mod. Link https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1478141548

Sadece fotoğraf çektim pek keyif alamıyorum

Bir küçük ECS fotoğrafı açsaydın