ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

Maviş İveco 190-38 ile Duisburg-Groningen yoluna çıkmadan önce bir fotoğraf çekelim dedik.

4 Beğeni

Belki de artık kapının açılma vakti gelmiştir, kim bilir? :smiley:

6 Beğeni

Scania ile 155.555 Km yi de devirdik yeni araç eklenene kadar devam sanırım…

10 Beğeni

Kızım Shiva’yı geçen sene kaybettim, şimdi ona avrupayı gezdiriyorum…

10 Beğeni

beyler ss atıcamda ss ızınlı deıl dıyo nasıl acıcam ızını

Bu rehberdeki gibi yaptığına emin ol!
Hala aynı hatayı alıyorsan lütfen bana özel mesaj yolu ile ulaş ya da destek kategorisinde yeni konu aç.

kötü bir şeymı dedım arkadaş ne hemen banlıyonuz yaa nereye yazıcaktım soruuyu ben nabım ss yukle dıyoz ızın yok dıyo benıum hatammı neden ban aldım 2 dakkaya daha cev ap bıle yazmadan

1 gönderi var olan bir konu içinde birleştirildi: Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

o kuytu köşede beklerdim seni elinde kitaplar koşardın bana o eski günler geri dönmeyecek :confused:

World of Trucks | User Gallery Desteklerinizi bekliyorum

4 Beğeni

ETS2 Kaza Tutanağı Serisi #1

Bülbül sokakta istikamet eden 19 yaşındaki A.G. kontrolündeki AhmetGLC özel plakalı Scania S730 model tır , yine ters istikametten gelen ve karanfil sokakğa dönen H.M.Ö. kontrolündeki siyah renk … model sedan araca sağ arka tarafından vurmuştur. Olayda yaralı ve ölü bulunmamaktadır.
Olayda A.G. 7/8 ağır kusurlu bulunmuştur.

10 Beğeni

A.G. nedir ya kafam başka yerlere gitti. :smiley:

6 Beğeni

Polis genç adama bir de ehliyetsiz araç kullanmaktan ceza kesti. ( Ülkemiz şartlarında teknik olarak 19 yaşında tır için gerekli CE ehliyetine sahip olamazsın :stuck_out_tongue_winking_eye: @Baby)

2 Beğeni

Yaşlı kurta son model dorse çaktık. :slight_smile:

11 Beğeni

Daf beklentileri karşılamıyordu kenarda köşede biraz birikim vardı şirkette destek verdi.Bir Vabis aldık şirkette Kara Baba diye çağrılıyorum artık :smiley:

Artvin den yükledik yükümüzü 11 ton tır lastiği taşıyoruz istanbula çok uzun bir yol ancak vabisimize vız gelir :smiley:.Eğer lastiklerden biri patlarsa iyi olur dorsede var :slight_smile:.

Tırı yine yabancı plaka aldık Avrupa ya yük taşıdığımızda lazım oluyor.Herkeslere hayırlı yolculuklar diliyorum.Tekerinize taş değmesin :smiley:.

6 Beğeni

Low Deck Lover

11 Beğeni

VOLVO VE DORSE SIFIR hadi hayırlısı bakalım krone alana kadar devam

5 Beğeni

Bir akşamüstü Kiel’e doğru…

9 Beğeni

@theamagchannel16 O bahsettiğin eklentiyi kullanmıyorum, hiçte kullanmadım. Herhangi bir mod da aktif değil. Tamamen oyunun orjinal nimetleri :slight_smile:

1 Beğeni

Viking diyarı Norveç’teyiz.

7 Beğeni

**Nice Yıldızlı 100 binlere ** :star:

4 Beğeni