ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

yeni dorse yeni hayaller…

12 Beğeni

Tırımızı yeniledik :slight_smile:

4 Beğeni

Erzincan’dan Malatya istikametine giderken hemen Kayseri çıkışında bir arkadaşımız traktör ile devrilmiş.Sağa çekip geçmiş olsun dedik.

7 Beğeni

Harita modu kullandın mı kullandıysan adı nedir Türkiye harita modu mu eğer o ise baan linkini verir misin ? :slight_smile:

arkadaşlar napolının dogusunda sırın bır cıftlık koyunden sut tozu yuku aldım buraya ılk kez geldım gıtmeyen varsa kesınlıkle ama kesınlıkle gıtsın ana harıtada en begendım yer oldu super otesı…

12 Beğeni

Selamlar :slight_smile:

5 Beğeni

napoli’nin doğusunda tam olarak ne tarafta kalıyor bulamadım

en aşağı tarafta bir çiftlik var orada ince yoldan gidiyorsun köyleri geçiyorsun

2 Beğeni

2 Beğeni

buldum sonradan güzel yermiş hakketten pc biraz iyi olsa çok güzel fotoğraflar bende çekerdim :smiley:

MAN Euro 6 hazırlıkları kapsamında filomuzu iveco’dan Man’lara çevirmeye başladık.

1 Beğeni

Gün doğarken işçi kardeşlerimiz çoktan çalışmalarına başlamış bile …

Rotamız ingiltere…

Benzinlikte kısa bir kahve molası…

İngiltere de çok güzel yollar var. iş bulursanız mutlaka gidin… :slight_smile:

Hava birden bozdu ve yağmur saatlerce dinmedi.

Çevirmeyi gören kadın sürücü öyle bir fren yaptı ki az kalsın bende kendisine gömüyordum :slight_smile:

13 Beğeni

Black Moon Logistic Güven taşıyoruz.

11 Beğeni

Yerimizi alalım :slight_smile:

Untitled by bertan06, on Flickr

14 Beğeni

Untitled by bertan06, on Flickr

17 Beğeni

Ekmeğimizin peşindeyiz başkan :stuck_out_tongue:

Imgur
Imgur
Imgur

9 Beğeni

Link ver api :stuck_out_tongue_winking_eye:

Berlin>Osnabrück seferinden…
Çamurlukları birine takmışım birine takmamışım karışık olmuş düzenlicem.

13 Beğeni

Aynen Türkiye haritası ve internetten ararsan bulabilirsin YKS Team Türkiye Map olarak.

1 Beğeni

Çok iyi bir PC’im yok ama pc den daha önemli bir şirket var bundan sonra ben UPS ile çalışmaya başladım çekiciye çıkartma vermediler bende uydurdum :smiley: