Euro Truck Simulator 2 - 1.32 Güncellemesi [Ana Konu]

bende pek olmadı ama
sadece tam u dönüşlerde bir kaç kez yaşadım onu
ama virajlarda hiç olmadı bana

Yalnız @HasanOfke abi şunu farkettim. Tren yolundan geçmeye çalışırken, kapısı kalkıyor ama geçemiyoruz. Ve de oraya sıfır kamerasıyla getirdiğim zaman tırın hacada uçtuğunu ve %100 hasar aldığını gördüm. İsterseniz ss atayım konuyla ilgili

bir şey öğrenmek istiyorum. mod sitelerinde herkes dorse modu yapmış farklı farklı.bir den fazla dorse modu kullansam oyundan atma yapar mı bilgisi olan var mı?

Final sürümü bekle derim. Aceleye gerek yok

1 Beğeni

yok zaten öyle yapacağım. betayı indirdim kullandım ama baktım arkadaşlar çok hatalar var diyorlar betadan çıkmasını bekliyorum. 1.31 e devam ediyorum şuan

1 gönderi var olan bir konu içinde birleştirildi: ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

Parça yük alma ileride gelir mi?

1 Beğeni

Ve Fransa Dlc’deki firmaların dorse kaplamalarını kendi dorsemize boyayabilsek müthiş olurdu

@UsakliTM ufak bir skin çalışması yaptı.
İndirmek için Simulasyon Turk Skin

9 Beğeni

Simulasyontürk yollarda :slight_smile: Tırın rengini de siyah yaparsan bence tam uyumlu olur

1 Beğeni

Hasan abi dorse bos iken lac ton oluyo

Parkta yaparsa güzel olur

ya bizim elemanlara nasıl dorse atanıyo :slight_smile:

atanmıyor onu getirmemişler sen dorseyi alıp garaja koyuyorsun sonra ihtiyacı olduğundan direkt alıyor bırakmıyor tabi make private yapmayacaksın

Ana garajım tekrar Hamburg olmuştu yayın öncesi girip modları aktif ettim. Birkaç değişiklik ile şehir adama benzemiş :slight_smile:

5 Beğeni

Bu arada şu an modifiye edemediğimiz kenarlıklara sahip olan dorseyi serbest çalış üzerinden alabiliyoruz.

Ayrıca hepsi şirket skinsiz dorse olarak çıkıyor ve yeni olanlar…

3 Beğeni

Çok güzel olmuş abi bilal’in ellerine sağlık

Efsane efsane

Hasan abi yeni doğa olayı olmuş ve italya’da Genova’da köprü yıkılmış hatta yukarda whiteface ilk yazmış sence yeni bir etkinlik gelirmi 1 milyon tane demir beton filan taşımak gibi ? duyduğumua göre eski köprüymüş

Dortmund yolu araç ne hale geldi yolun altına beton atmamış scs herhalde baksana hasara yalan oldu o kadar yoll Işıklardan sonrası yenilenen yol cevre ve girer girmez arac aşağı çöktü scs nin yenilediği dortmund :smiley: kaldım öyle ne cıkıyo ne kayıt acılıyor

2 Beğeni