ETS 2 - Scania S ve R Çekicilerini Sipariş Verenler Buraya!

Yaaaaa gelsin artık beklemekten helak olduk artık
Hatta itaila dlc sinden önce gelsin bence
Sabırsızlıkla bekliyoruzzzzzzzzzz
Hep beraber

1 Beğeni

Tetriste çubuk bekler gibi bekliyorum… :face_with_raised_eyebrow:

4 Beğeni

Ya aslında bu konuyla ilgisi yok yazacaklarımında yeni bir konuda açmak istemedim benimki sadece bir fikirdir
Bu renault range t yi bizler getirebiliriz bence
Tüm simulasyon ailesi olarak volvo ve renault genel merkezine lisans için bir imza kampanyası yapıp
İ mail olarak yollayabiliriz
Tabiki mail’i onların dilerine çevirecez
Bu konuda hepinizin yorumlarınızı bekliyorum

Scania kullanalım bi de ondan sonra bakılır :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

asdfajsdkasjdhfasd

2 Beğeni

volvo vnl ve scania s yeni gel değil

2 Beğeni

aynen ugur :smiley:

ets veri tabanı 2 saat önce güncellenmiş

Beta süreci şuan normal bunlar. Her gün, her dakika bakmanıza gerek yok. Gerekli bilgiler SCSForum’da ya da SCSBlog’da paylaşılıyor.

1 Beğeni

adım gibi eminim beta ile çıkarmayıp beta bittikten sonra scania’yı vericekler en son w900 öyle olmuştu

1 Beğeni

Resmi Scania Türkiye instagram sayfasına ets 2 ye yeni scania ne zaman gelicek diye sormuşlar amk . Oha be birader :smile:

2 Beğeni

@aydogdu02 Şaşırdık mı ? Hayır… :smiley:

1 Beğeni

@Mci61 Hayır tabiki :smile:

Oraya yazınca daha hızlı geleceğine inanlar burda mı? Kappa

Scania R serisinde 3 cabin seceneği var bunlar en baştaki (Yataklı alcak) (Yataklı normal) (Yataklı Highline) diye geçiyor S de ise 2 kabin seceneği var yataklı normal ve yataklı highline ama r yataklı highline kabininden daha yüksek biraz R serisi yeni nesil 500bg kadar bildiğim kadarıyla. Bide demek istediğim bu yataklı normal en baştaki soldaki resimdeki gibi mi gelcek oyuna spoiler filan ? ona kafam takıldı.
image (1)image (2)image

Scania 1989-2017

4 Beğeni

ben bi tane aldım bile

3 Beğeni

Ben artık ümidimi yavaştan azalttım bence sizde yapın akibeti git gide renault range ye benziyor. Renaultuda böyle duyurdular harita pakedi çıkıcakken reklamını yapıtlar harita pakedinin. Sonra ses etmediler harita konusunda da atıkları fotoğraflarda yoktu. Şuanda da son 2 ayda attıkları hiç bir fotoğrafta yer almıyor. Fuarda bile eski tırlarını kullandırtılar millete bence bu işte arap saçına döndü.

İtalya dlc tanıtımında, çoğu resimde görebilirsiniz ve range’ e göre öncelikli çünkü daha önce yapılan açıklamadalarda görüşmelerin iyi olduğu söyleniyordu. Range konusunda hep bir belirsizlik vardı

Sadece sabır ! :roll_eyes:

1 Beğeni