ETS 2 - Scania S ve R Çekicilerini Sipariş Verenler Buraya!

Burada Euro Truck Simulator 2 için beklenen Scania S ve R çekicileri hakkında genel bilgi paylaşımı yapılacaktır.
Bu yeni canavarlar çıkana kadar tek bir konu üzerinden çekiciler hakkında bilgi sahibi olmamız şart. :smiley:

Öncelikle bu yılın son çeyreğinde çıkacağına dair ipucu verildi.

An itibariyle aracımızın durumu ortada…

Kokpit

İlgili konu;

Ne diyoruz?
“O gün herkes Scania S kullanacak!”

9 Beğeni

4k ne sürülür bu varya… :scream_cat: sırf kokpit için aldırır kendini.

1 Beğeni

Dehşet bişey ya, gidip gelip görsellere bakıyorum. Gerçek hayatta 2 kez karşılaştım, dönüp kaç kez bakıp durdum…

araçta güneşlik yok mu?

var ama stok halinde yok ve içerisi sanırım tam aydınlık oluyor
şu fotoğraflarda;

araç cam tasarımı garip duruyor bence… stok hali alışılması gerek

3 Beğeni

dış kasaya hala alışamadım ben :frowning:

scs kardeşim bu kadar güzel yapılır mı az güzel yap şunları

1 Beğeni

Çiş pırt kaka … :grin:

Kabin Işıklandırma Özelliği ile Güzel Oldu.

1 Beğeni

İnstagramda görüyorum bunlara da güzel modifiye yapıyorlar.

1 Beğeni

Umarım suanki Scania Streamlinedaki ses modunu buna uyarlayacak birini bulurum tek derdim bu :smile: Ses modu yapan biri şimdiden ulaşırsa sevinirim

1 Beğeni

Onlar kabin ışığı değil ambiyans ışığı. Kabin ışığı güneş gibi aydınlatıyor.

1 Beğeni

Kabin ışığı falan genel anlam lambalar yanabilir. Normaldir ama üst lambalar yanmıyor biliyoruz. Kapı kenarlarında dashboard altında ufak tefek ışıklar var ilk olacak zaten geldiğinde. Hani kapı açılır basamakta ışık yanar onun gibi bir şey.

Bu ışık olayı için F4 e yeni ayar gelip istediğimiz ışıkları ayarlasak efsane olurdu

3 Beğeni

Bazı araçlarda kapı açılınca zemine logo yansıtıyor, Tabi ETS2 de kapı açılma resmi olarak yok ama olsun . Modlarla yapılabilir

Sürekli kafama takılan bir soru daha var. Scania DLCsi olanlar için parçalar bu araçlar içinde olacak mı ? Bence olmalı

1 Beğeni

Bence o Dlc paketine ufak bir güncelleme gelir. S için parçalar eklenir. Mevcut parçaların S kere oşucapını sanmıyorum.

Mevcut parçalar olmasının önemi yokta DLC için parça olsun yeter. Şöyle baştan aşağı bir susleyelim

Zaten standart olarak modifiye seçenekleri bol olacak sanırım biraz onun üstünden geçmişler. DLC ile DAF paketi gibi bir şey olabilir. Ki zaten plastik parçalar da gelecek bununla dikkatli bakarsanız görebilirsiniz.