ETS 2 - Scania S ve R Çekicilerini Sipariş Verenler Buraya!

Ozaman daf 105 ve euro 6 nın ve hatta manında içindeki ambiyans ışıkları çalışcak ?

Yüzbinlerce yürek tek bir soru mighty griffin dlc uyumlu olur mu?

1 Beğeni

Bence çok takılmamak lazım, tabikide olur . :upside_down_face:

Aynen yapılıyor.Aksesuarsız süremeyenler var memlekette.Bende rast geldim adamlar direk sanayiye çekip iç koltukları kahverengi tonlarda deri döşeme kaplatmış.Araç daha sıfır bir o kadar da aksesuar yapmışlar.Ülkemizde de şuanda sayıları günden güne artmakta.Genel olarak yolda olan birinin kısa zaman içinde yollarımızda da daha sıklıkla görmesi muhtemeldir. :wink:

S ve R geldiğinde aksesuarlı yapacağımdan değil de dlc’ye para verdik sonuçta :smiley:

Diğer türlü tercihen plastik tampon, 0 aksesuar

Ben bir tane kendime bir tane de şoföre alırım yeter ya :smiley: Zaten mpye gir çık kilometreler yüzbinli şeylere geliyor. :smiley: Aslında o yüzden şoföre almamak lazım.

Yalnız kokpitin sırf siyah olması kötü durmuyor mu? Kırmızı desenler nerede lan???

2 Beğeni

Araya keskin bir renk atılsa güzel olurdu …
Mesela koyu kahverengi yada açık krem rengi…
Ama sırf siyah fena durmuyor …

V8 kırmızılıkları olacaktır herhalde.

Var zaten ambiyans ışıkları. Baya da hoş duruyorlar.

Bu resimdeki tırın boyası hangi dlc ye ait ?

Fantasy Paint Jobs

O kokpitin içinde huzurlu bir şekilde ölebilirim galiba… :smiley:

1 Beğeni

Kokpit ve iç dizayn konusunda gerçekten çok güzel bir araç.Oyunda bile bir başka duruyor,ben burdayım al yürü diyor resmen. :slight_smile:

Hakkaten he? Stock-V8 özel diye mi ayırcaklar acaba?

1 Beğeni

Acaba küçük bir güncelleme ile tirlarin max. Hızını biraz indirseler mi acaba ? Çünkü gerçekçilik yok oluyor o noktada…

SCS’nin eline sağlık mükemmel bir iş çıkartıyorlar bu aracı direksiyon seti ile sürmek mükemmel olacak…

Anlamadığım tek şey Scania R ve Scania S yeni modelleri arasında ne farklar mevcut?

S’in zemini düz ve kabin seçenekleri daha büyük.

2 Beğeni

R serisindeki koltuk ve kabindeki kırmızılığı görmediysen yuh hasan sana yuh.

Bu interior eğer sadece R’da olursa yazık ederler ya, aynı versiyonunu yaparlar inş S’e de. Kabini çok koyulaştırmıyor, rengini açıyor. Bu da baya iyi oluyor benim gibi aşırı koyu sevmeyenler için.

Çok güzel duruyor.