ETS 2 - Scania S ve R Çekicilerini Sipariş Verenler Buraya!

Hocam bunu biliyorum arkadaşın attığı resimlere dikkatli bakarsan göstergelere fark edebilirsin.

O mod ücretli. Trade of Trucks ekibi ile iletişime geçmeniz gerek.

19 ekime kadar bekliyorum malum yıldönümü bari bu sene birşeyler çıkarsınlar mal gibi kutlamasınlar. geçen senede fransayı bekledik çıkmadı sonra çıkmıştı

Çok soal hocam fiyatı ne kadar ?

yeni gelcek scanianın ön panjurları değişik bundada daf gibi yeni ve eski ksası gibi madofıye paketi gecelek demedı demeyın scanıa oyle oalcak ıkı farklı tıra ayrı ayrı modıfıye gelecek hayırlısıyla diğer tılarada gelirde modıfıye paketi kullanırız

Ayrıca plastik parçalar da var Scania S’de.

Artık gelsin bi şu Scania S ler yaww sabırsızlandık eyicee :slight_smile: Daha 2 gün önce evin önüne de geldi S 500 aşırı sessiz bir araçmış öğrenmiş oldum. :sunglasses::smile:

1 Beğeni

Dün gece okul çıkışı bi S500 gördüm bizim çevre yolunda of uzunlarıda yakmış pavyon gibi yapmış yolu Dorsede 2017 Serin di… Geçene kadar baktım gözlerimi alamadım

fazla bakmayın gözünüzü bozar mazallah bize görmek nasip olmadı çıksada bir kullansak artık değilmi güzel fotolar atsak su simülasyon parka yorumlar yapsak

2 Beğeni

Aynen katılıyorum şirket için 2 adet sipariş verdim bekliyoruz hala teslim tarihini…

1 Beğeni

beyler bu scanıanın 8*4 modelı gelcekmı accaba ?

Gelir büyük bi ihtimal sonuçta yeni Scania nında 8x4 modeli var

orası oylede ne bılıyım hıx bahsedılmedıde merak ediyorum o nasıl olacak

Şu kabinin güzelliğine bakın…

4 Beğeni

Yapma şöyle şeyler ya :joy:

1 Beğeni

Scania S 730 8×4 Highline 2017

Aylar ön sipariş verdiğim çekiciyi bekliyorum 8x4 çıktı şimdi de bunu da almam lazım çünkü ağır nakliye departmanım var. Offf offf

7 Beğeni

Gel artık bee…

efsane duruyor beee

ağır nakliyeyi severim araçda sevdiğim bir araçsa öff ets2 tadından yenmeyecek :sunglasses:

Duisburg - calais yolunda durup bi yüzde hesabı yapmak lazım çıkınca