ETS 2 Renault Trucks - T Range & T High: Evolution Güncellemesi [Ana Konu]

biz yeni araçlar istiyoruz ne eskiyi düzeltmesi :grinning:

Yenilerde olsun ama eskilerin bi iç kısmına bakın yav onların da iç kısmın görüntü seviyesi iyileşsin

maalesef öyle birşeye kalkışacaklarını hiç düşünmüyorum saçma bir adım olur zaten planda çok şey var

Doğru , eldeki haritaları , kamyonları, paintjobları, multiplayerı osu busu vs bitince ne yapacak ?
eskileri revize edecek güncelleyecek
eldeki bitince pavel reis para kazanmak için mecburen yapacak

scs yi biraz anlatmak gerekirse adamlar 1 yıllık plan yapmıyorlar kardeşim 2-3 yıla dönük yapıyorlar mesela bu resmi mp muhabbeti yıllar öncesinden temelleri atılıyor çalışılıyor, o yüzden geriye dönük değil ileriye dönük adımlar atarlar merak etme, bilmem anlatabildim mi

Havada bulut sen reworku unu…
200

2 Beğeni

Dorse Güzelmiş

Farlar görürdü artık

20 Beğeni

Güncelleme mi geldi öyle açıldı?

2 Beğeni

Hayır photoshop :slightly_smiling_face:

5 Beğeni

Valla eski araçları ya güncellesinler yada kaldırsınlar çünkü hakikaten kaplamalar çok kötü özellikle eski Man yok mu içi dışı her şeyi eski farları bile çok kötü ya bu haliyle kaç kişi kullanıyor ki bunları? Eski araçları bu haliyle oyundan gerçekten kaldırsalar hiç üzülmem he neden kaldırdılar diye soru da sormam iyi olmuş derim geçerim sonrasında çıkacak olan güncellemeler içinde onlara kolaylık olur en azından boşu boşuna onları uyarlamak için uğraşmazlar.

1 Beğeni

eski araçlar yeni araçlardan daha fazla kullanılıyor mpye ne zaman girsem yeni scania dışındaki araçlar genelde eski mercedes reno premium iveco vs oluyor

Ne renoymuş arkadaş scs ile kanki olmuşlar mQ.

12 Beğeni

Daha önce paylaşıldığını görmedim ama paylaşıldıysa kusura bakmayın. Dikkatimi çekti.

9 Beğeni

@kaplanemral biz bunu nasıl düşünemedik :sweat_smile:

1 Beğeni

Vallaha hiç aklıma gelmedi ya :rofl: :thinking:

1 Beğeni

İsteyene nakliyede yardımcı olunur :grinning:

12 Beğeni

Sen bu şekilde düşünüyor olabilirsin fakat ben ne kadar kalitesi kötü de olsa eski kasa v8 MAN’da aldığım zevki diğer araçlarda alamıyorum.

1 Beğeni

Aynen öyle eski araçlar daha babacan daha bir tır gibi duruyor bana göre. Yeni her zaman yeni ve iyidir Ama hiç bir tırla yapamadığım kmyi Actros MP3 le yaptım. vayy be dile kolay bizzat kendim 5 milyon km yapmıştım sürdükçe süresim geliyordu hele bide şimdilerde çalışmayan V8 ses moduyla öyle bir hale gelmiştimki nerdeyse gözüm kapalı park eder hale gelmiştim bidaha olsa bidaha yaparım bi 5 milyoncuk km daha :slight_smile:
Yani sözün kısası yeni iyidir güzeldir belki ama şu da bir gerçek ne varsa eskilerde var. Tabi oyunda yok o ayrı mesele
Bu arada Eski Manı da epeyi kullandım zevkli bir araçtı
:slight_smile:

2 Beğeni

Kesinlikle katılıyorum Man da aldığım zevki diğer hiç bir araçta almadım…açıkçası diğer araçlara göre bu araçta görüş açım daha bir geniş. Ayrıca euro6 da ki ses oldukça da kulağıma hoş geliyor ve tok bir ses var. Gerçekte de man kullandım hatta ehliyet alırken ki araç bile man tga idi. :grinning: Bu arabayı her ne kadar kullanan eden olmasa da eksileri olsa dahi ekmek yedirecek bir araba. Bu aracın nedense ben eksisini görmedim ama bazıları hayat memat meselesi gibi bu aracı yerden yere vuruyor nedense onuda anlamış değilim fakt tek bildiğim birşey var bunu yapanların %95 i man kullanmamış tır camiasını scania ve volvodan ibaret sanan tipler oluyor.(gerçek hayat için konuşuyorum) :smile:

7 Beğeni