ETS 2 Renault Trucks - T Range & T High: Evolution Güncellemesi [Ana Konu]

6 Beğeni

Aynen bende dün eski man’a bur bakiyim dedim şok oldum çok iyimis gücü olsun kullanışı olsun şaşırttı gerçekten 680 beygir olmasınıda servise girdiğimde fark etmem dışında büyük bir şaşkınlık olmadi🙂 zaten 0 km di araç kaç km yapicam bakalım😃

Eski MAN’da sevmediğim tek özellik kilometre sayacının tek olması. Yük aldıktan sonra yakıt bilgilerimi sıfırladığımda yeni kasadaki gibi kilometrenin de sıfırlanmasını isterdim. Kadı kızında bile kusur olur demişler affedilebilir bir kusur :slight_smile:

1 Beğeni

Video 59 saniye,acaba tanıtım videosu olabilir mi bu kadar uzun :thinking:

1 Beğeni

Dosya adının RTE olması? Yiğidim Türkiyeye gel bekliyoruz seni

5 Beğeni

RTE mi o? Olmadığımız masa yok kardeşler asın bayrakları (!) :heart:

2 Beğeni

Masa biziz

Ekranın sağ üstünde thumbnail görüntüsünde pixel den dolayı çok anlaşılmasa da range t görür gibi oldum. Birde RTE dosyasının boyutun 41 GB olması ?

Benden bu kadar.
(Adobe Photoshop Camera Raw Filtresi kullanılmıştır.)

12 Beğeni

internette dolanıyor front

1 Beğeni

Aslında böyle bakınca çok hoş gözüküyor :slightly_smiling_face:

Sağ üstte kapak fotoğrafıda var yüksek ihtimal tanıtım videosunun kapak fotoğrafı şimdi gözüme çarptı.

beyler şimdi araçta dış tasarım olarak değişen şeyler far, panjur, ızgara, ön tampon yandan yada arkadan göremedik tabide iç tasarım değişmiş mi ? ben pek farklılık göremedim

image

6 Beğeni

Belki Tuning Packde Çıkar. “al” İsimli Dlc Hala Gizli Çift haber olabilir Yani Reno için.

1 Beğeni

ben orda rusya dlc sini göremiyorum

Renault ile bu kadar içli dışlı olduklarından artık tuning pack de gelmeli.

Çok kızgın bakıyor lan

Oyundaki range T nin içi böyle miydi ? Eğer böyle değilse oyuna yeni gelicek olan range T’nin içinden spoiler vermişler.

2 Beğeni