ETS 2 Renault Trucks - T Range & T High: Evolution Güncellemesi [Ana Konu]

Çaktırmayın olm ne duyuruyonuz. Benim paristeki garajda.

4 Beğeni

7 farkı bulalım diye mi attın bunu? :smiley:
Şaka bir yana bu değildir herhalde.

1 Beğeni

Bu fotoğrafla beraber sızmıştı yeni Range T medyaya :smile:
Dışı doğruysa içide doğrudur maalesef :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

içide aynı olsun bakalım nasıl ortalık kopuyor o zaman :slightly_smiling_face:

Bence de içi aynı olacak arklar. Bence içi güzel ben öyle de giderim. Yeter ki yeni bir araba gelsin yani.

2 Beğeni

Opsiyonel parçalarında boyalı hiç bir parça yok mu? Ön ızgarayı boyanabilir yapabilsek keşke :smile:

2 Beğeni

aracı dıştan mı kullanıyorum ben ki içini önemsemiyim ha eski t range ha yenisi ne farkı kaldı :smile: illa değişik birşeyler vardır :slightly_smiling_face:

Sağ üste “CONFIDENTIAL” kelimesi var.Kokpit resminde de geçiyor bu kelime.

CONFIDENTIAL :arrow_right: GİZLİ

Kokpitin değişmeyeceği %100 doğru olabilir.

1 Beğeni

Gizliden yürütelim

34 Beğeni

:joy: :smile:

Farları hariç birebir eskiyle aynıda olsa sorun değil. Burda önemli olan aracın lansmanının ets de olması bu bir çok şeyin önünü açacak her anlamda olması beni heyecanlandırıyor. Bir ikincisi range t nin sesi daha iyi olacaktır daha ne olsun. Range t nin arkasına net 2 araç daha var ama bildiğimiz gördüğümüz. Umarız bilmediğimiz araçlar serüveni böyle başlar diyelim.

1 Beğeni

Kesinlikle katılıyorum burada asıl önemli olan aracın lansmanının ETS de yapılıyor oluşu. Bu daha önce görülmemiş önemli bir adım, bundan sonra bazı şeyler daha hızlı gelebilir lisanslama konusu baya ilerlemiş anlaşılan.

1 Beğeni

Bencede umarım scs lisans alımında artık geç kalmaz o kadar ats de ilerledi ets 2 de de bekliyoruz aynısını

Neden bilmiyorum ama bu fotoğrafa fena güldüm :smiley:

Anlamayanlar için,camdaki plakalara bakın :smile:

11 Beğeni

madem Magnum babası Premium nerede annesi mi oluyor ?

Vefat etmiş olabilir :flushed::flushed::flushed:

1 Beğeni

Gençler o değil de SCS ne zaman Magnum ve Premium’u rework edecek acaba içlerini, tuş animasyonları filan yok ve bazı yerleri modellememişler.

1 Beğeni

Premium canımızdır şanlı Bursamızın Karsan fabrikasında üretilmiştir yedirtmeyiz onu !!! Axor dan sonra hafriyatta canımızdır!!! şaka şaka

acil etmesi lazım yenilere hakaret olur

o işe girersek işin içinden çıkamayız scs eski araçlarla uğraşmaz ufuktaki görünmeyen dağın arkasında o konu yani boşver sen onu

1 Beğeni