ETS 2 Renault Trucks - T Range & T High: Evolution Güncellemesi [Ana Konu]

Lan valla ben bu işe çok sevindim yaw :rofl:

2 Beğeni

Aynen bende heyecanlandım moralim düzeldi.

2 Beğeni

Ses konusunda beklentim 0.

4 Beğeni

Beni şu an korkutan tek şey interior un eskisiyle aynı olması umarım farklı yapmışlardır.

3 Beğeni

O biraz Renault’yu ilgilendiren durum :smiley:
SCS eski aracın interiorunu direkt yeni araca koyacak kadar vasat bi oyun firması değil.

3 Beğeni

Hayır scs değil firmayı kastediyorum aynı interior u koymamıştır bir sitede gördüm çünkü ne kadar doğru bilemem ama :smiley:

2 Beğeni

Interiorda çok farklı değişiklik beklemiyorum.

5 Beğeni

Aynen zaten makyajlı kasa, ama bir hayalet kadran olsa tadından yenmez şu oyuna bir hayalet ekranlı tir gelemedi :unamused:

4 Beğeni

Tırların Dacia’sı diye boşuna demiyoruz. Hayalet ekran istiyorsan Volvo’ya :wink:

3 Beğeni

valla birinde gelsinde volvo mu man mı fark etmez ama en güzeli mercedes te bildiğim kadarıyla hayalet ekranların :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Çokta bir değişiklik yok aslında eğer sızdırılan interior fotoğrafları doğruysa.Şuanki modelin üstüne birkaç değişiklik ile oyuncuları birkaç ay sustururuz hesabı ile aynı b*kun lacivertini getiriyorlar :smiley:

7 Beğeni

Bence mercedes bu oyuna en son gelir aynasız tırı nasıl yapacaklarını konuşuyorlar diye duymuştum.

1 Beğeni

Yine de insan farklı bir şey bekliyor yeni tır olduğu için.

1 Beğeni

oyuna gelecek model bu tasarım konusunda baya farklı duruyor ama güzel olmuş Helal
Olsun Scs 5 sene Önce Lisans Konusunda Sıkıntılı Olan Firmayla Bu Yıl Tıpkı Western Star 49x Markasında Gelişen Olayla Aynı Oldu Hasan Kardeşiminde Dediği Gibi Bu Yıl Çok Farklı Geçecek Scs Software’nin Bu Tarz Süpriz Gelişmeleri Çok Harika Herkese İyi Oyunlar High-t-range-2021

3 Beğeni

Söylediklerine Katılıyorum Bence Scs Kendisini İspatladı Lisans Konusunda bakalım aynı işlem diğer markalar içinde olsa Her Yıl Yeni Çekici Görürüz :thinking:

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.vadoetornoweb.com/renault-trucks-t-la-nuova-gamma-a-lungo-raggio-sara-svelata-ad-aprile-nel-videogioco-euro-truck-simulator-2/&ved=2ahUKEwil_Lu438nvAhULqxoKHe9tDpkQFjAHegQICRAC&usg=AOvVaw22I4INgUdm7KjsKFDcLgWg&cshid=1616617244384

Renault Trucks T, yeni uzun mesafeli menzil Nisan ayında Euro Truck Simulator 2 video oyununda tanıtılacak
Uzun mesafeler için yeni kamyonlarla birlikte, C ve K serisinin inşaat araçları da her zaman PC, Mac ve Linux için mevcut olan sürüş simülatöründe tanıtılacak.

İtalyan nin gazetesi cisi yaptığı açıklamada bunları söylüyor

3 Beğeni

c ve k YOK y-o-k

1 Beğeni
7 Beğeni

harita modları karıştırıyor onlar olmadan bakın

15 Beğeni

Eeee şey ben bir gece gelsem alttan arka taraftan girsem sonra içinde 6 Nisan’a kadar yatsam sıkıntı olmaz demi ? :smile:

7 Beğeni