ETS 2 Renault Trucks - T Range & T High: Evolution Güncellemesi [Ana Konu]

Benide al :smile:

4 Beğeni

Güvenliği ben oyalarım.

6 Beğeni

Tamam o zaman bu akşam. :smile:

5 Beğeni

adını anmak istemediğim şey ibret alır umarım

9 Beğeni

Benden uzak Allaha yakın olsun :smiley: hiç sevemedim şu aracı

2 Beğeni

Çıkınca göz aşinası olur. Bende pek alışamadım.

2 Beğeni

Bu örtüye bakınca ilk önce küçük kabinli tır gelecek gibi duruyor western star muhabbeti olacak gibi geliyor bana.

2 Beğeni

Normal kasa ile aynı boyda,yani alakası yok normal bir şekilde gelicek :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

Ne biliyim oyundaki range t ile yanyana resmini görünce öyle gibi geldi bilerek koymuşlar o zaman. :slight_smile:

2 Beğeni

Eğer üzerindeki örtü yanıltmıyorsa ön camı Man tarzında büyük gözüküyor. Büyük değişim var galiba :slight_smile:

1 Beğeni

Merak ettiğim oyun 6 Nisanda oynayış mı yayınlanacak yoksa oyuna mı getirilecek? Hala bunun cevabını bilmiyoruz ya da ben bilmiyorum.

1 Beğeni

Hemen cevap blogu geldi :smiley: 6 nisanda sürmeye başlayacağız. Bir de blogdan anlaşılacağı üzere sadece “T and T-High facelifted models” geliyor.

12 Beğeni

Sanmıyorum öyle bir şey olacağını farklı yıl çıkan araçlar sonuçta.

3 Beğeni

resim

Böyle bir değişiklikle karşılaşmayız umarım. Kokpit biraz değişmiş olsun bari.

11 Beğeni

Şimdi benim anlamadığım mevcut T’den farklı bir model mi gelicek yoksa şu an kullanılan T mi güncellenecek?

1 Beğeni

Şuan kullanılan T Range’in makyajlanmış 2021 modeli geliyor yani yeni bir araç.

2 Beğeni

Örtüyü açabilecek bir BABAYİĞİT yok mu?

Bence eski araç gidecek bu yeni araç gelecek. Çünkü Makyajlı kasa diyoruz adı üstüne yeni seri çıkarmıyorlar. Volvo V. Nesil Fh mesela makyaj kasa değil yeni üretim olacak. Eskisi kalacak yenisi gelecek.

2 Beğeni

Gece 3’te Paris’teki bayinin önüne gelirsen görürsün. :smile:

1 Beğeni

Scs niye durup dururken eski aracı kaldırsın?

1 Beğeni