ETS 2 Renault Trucks - T Range & T High: Evolution Güncellemesi [Ana Konu]

Resmi Olarak Geleceği Kesinleştiği Buradan da Belli Youtube Kanallarında Kapak Fotoğrafını Değiştirmişler Renault Sevenlere Hayırlı Olsun

3 Beğeni

Arkadaşlar şimdi bu oyuna 2021 modeli ve C&K modelleri mi gelecek ? doğru mu anladım ?

hayır T ve T high gelicek diye biliyorum C ve K yok sanırım

T ve T high oyunda var zaten

2021 model eklenecek oyuna anladığım kadarıyla

tamam işte onun 2021 modeli C,K nasıl gelsin şantiye aracı değil mi onlar?

Belki de Range C ve K, ai traffic için eklenecektir. :thinking: :interrobang:

2 Beğeni

In addition, from 29 March 2021, the Euro Truck Simulator 2 gaming community will see the Renault Trucks T 2021 hidden under a red veil in front of the Renault Trucks dealerships in the game. While waiting for the veil to be lifted, Renault Trucks will be offering competitions on its social networks, with many prizes to be won via the hashtag #renaulttrucksevolutioniscoming.

Ayrıca 29 Mart 2021’den itibaren Euro Truck Simulator 2 oyun topluluğu, oyunda Renault Trucks T 2021’i Renault Trucks bayilerinin önünde kırmızı bir perdenin altına gizlenmiş olarak görecek. Renault Trucks, perdenin kaldırılmasını beklerken sosyal ağlarında yarışmalar sunacak ve #renaulttrucksevolutioniscoming hashtag’iyle kazanılacak birçok ödül olacak.

Gözden kaçan bir ayrıntı…

1 Beğeni

Şimdi SCS tweetinde sadece t ve t high evolution dan bahsediyor ama renault un sitesinde paylaşılan bilgide c ve k sersinin ets 2 de görüldü gibi bir şey demiş. SCS sürpriz olsun diye mi söylemedi acaba yoksa gelmeyeceği için mi söylemedi acaba?

2 Beğeni

T modeli dışında C ve K modelleride açıklamada eklenicek diyor fakat onlar hafriyat modelleri daha çok, bu durumda Yeni Range T başka kapıları açabilir :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Benim o yönde hiç umudum yok keşke gelse Reno ile rigidler ama niyeyse ona daha çok senemiz var gibi duruyor.

1 Beğeni

hiç sanmıyorum şantiye hafriyat aracının geleceğini scs böyle bir adım atmaz sırf bu araç için :unamused:

1 Beğeni

ATS için Western Star sayesinde off-road lastiklerin geldiğini söyleyebilirsek şantiye araçları için sırf bu araç için gelse şaşırmam. Birde şantiye araçları sadece rigid şasisi bulunmuyor, 4x2,4x4 gibi şasilerde mevcut bu şasi üzerinde gelebilir bilemeyiz

1 Beğeni

Yıllar önce tanıtıldı rigid sistemi,ayrıca uzun zamandır çoğu çekicinin rigid şasileri oyun dosyalarında mevcuttu bu yüzden niye olmasın :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

Sadece T yenilenecek. Basın bültenlerini yazanlar başlıktan T,C,K tanıtılacağı için ETS 2’ye de geleceği algısı yaratmış. İleride gelmesini çok isterim ancak sadece T yenileniyor. Zaten bu saatten sonra Renault Trucks ile her şey güzel gider.

11 Beğeni

Aynen C ve K nin geleceği haberi nerden çıktı anlamadim :thinking:

Kardeşim yalan haber yaratmak bazıları için çok kolay bir şey artık, diğerleri de onlara inanıyor. Sonra SCS niye bunu getirmedi, SCS niye şunu getirmedi diye kızıyorlar.

3 Beğeni

Yeni T’nin kendisi kadar sesleri de kaliteli gelir inşallah. Aracın model kalitesi hakkında şüphem yok -scs her araçta hep bir adım ileriye gidiyor- ama sesler…

1 Beğeni

İşin içine renault ceo suda giriyor bence bu sefer sesleri güzel yapmışlardır.

2 Beğeni

Bak işte bu olabilir.

2 Beğeni