⚡ ETS 2 - Renault Trucks E-Tech T (ana konu)

mod için teşekkür ederiz.
Çıkmayan arkadaşlar da umarım diğer etkinliklerde kazanma şansı yakalarlar ^^
En azından yarışma yine parka yine Türkiye’ye geldi :smiley:

Düzenleme: Gümrük için bilgileri eksiksiz olarak Renault Trucks’a verdik, kargo sıkıntısız bir şekilde geldiği anda görüntülerini bu konunun altına paylaşırız :slightly_smiling_face:

5 Beğeni

Belirtmen güzel olmuş, etik olan da bu zaten. Daha fazla uzatmayalım tartışmayı. Kazanan arkadaşa tekrardan tebrikler

3 Beğeni

yapma ya :frowning:
ilk yarışma sendeydi zaten

2 Beğeni

Arkadaşlar tartışmayı fazla uzatmasak akşama burda düğün havası olacakta.

3 Beğeni

@BabyYoda Tamam rastgele seçiliyor ama üretici bu tür yarışmalarda eğer varsa kendi tasarımının olduğu fotoğrafları seçerse kendi reklamını yapmış olur çaktırmadan. :sunglasses:

2 Beğeni

Bekliyoruz :eyes:

2 Beğeni

Beyler kabul edelim biz park olarak bu işin lobisi gibi bir şey olduk yalan mı hep buradakiler kazandı kimisi ödülü hediyeler ile aldı kiminin yaptığı paintjob hem oyunda hem de gerçek hayata uygulandı. :rofl:

4 Beğeni

hayırlı olsun dostum tebrik ederim. inşallah tez zamanda kavuşursunuz hediyenize

1 Beğeni

Yine hüsraaaan :smiley: :smiley: bekleme odasına giriyoruz yine

2 Beğeni

ARAÇ BUGÜN GELMEYECEK!

@SiSL Yayında söyledi.

1 Beğeni

7 Beğeni

Şarj olayından dolayı sadece “Quick Job” kısmında çıkıyor. Oyuna eklendiğinde o şekilde deneriz sonrasında scs şarj ağını oluşturunca kendi aracımıza geçeriz.

Mod ile mazotluya çevirilip satın alınabilir yapılabilir.
:+1:

Geleceğine çok sevindim ama olmadı :frowning:

10 Nisan (yarın) tasarım yarışması başlıyor. Aracın gelme tarihi değil. Yayın yorumlarında yanlış bilgi dolaşıyor.

4 Beğeni

Mayısta anca gelir

eğer yeni yarışma varsa güncelleme hemen birkaç güne çıkmak zorunda template ve araç olmadan neyime tasarlayacak millet :smiley: sonuçta ayrı

3 Beğeni

Yarın öbür gün çıkar o zaman biri template ayarlarsa oyun içinde yapmak daha iyi olur. Kendi paylaştıkları render resimlerinde yapılır ama oyun içi daha kolay. Geçen sefer katılamamıştım bu sefer denemek istiyorum şansımı.

1 Beğeni

Ben anlamadım bu işi daha tır oyuna gelmedi nasıl 10 Nisan da yarışma oluyo? Hem oyuna gelse bile hemen satın alınabilir olmayacakmışki
Büyük bi ihtimal geçenki yarışma gibi (oyunu olmayanlar resim üzerinden yapın dedilerdi o zaman) tırın fotolarını verirler foto üzerinden yaparız bence

1 Beğeni
12 Beğeni