⚡ ETS 2 - Renault Trucks E-Tech T (ana konu)

https://twitter.com/RenaultTrucksCo/status/1777610588023144860
eleman kaptı paketi içinde model çekici de varsa burada kalpten giderim

9 Beğeni

bir ara ekran görüntüsü sebebi ilen scs den model tır kazanmıştım… burada gümrüktü adres ti yalan oldu geri gitti… umarım bu arkadaşın başına gelmez.

4 Beğeni

Erkek kardeşime çıkmış abi, az önce mesaj atıyor “Abi hiç beklemiyordum bana çıkmış” diye :rofl:

En azından yine parktan biri kazandı ^^

7 Beğeni

Adresleri eksiksiz verdik bakalım ne olacak,
merch kit komple geliyor galiba
tırı vermem diğerlerinden istediğini alabilirsin diyor telefonda :joy:

5 Beğeni

Türkler olarak Renault ve SCS’yi sömürmeye devam ediyoruz :smiley:
Şaka bir yana hayırlı olsun arkadaşa, model çekici güzelmiş.

8 Beğeni

O tırı kim vermek ister ki :smiley:
Tebrikler hocam :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Hayırlı olsun kardeşim. Güzel günlerde kullanman ve gözün gibi bakman dileğiyle.

1 Beğeni

Banada çıkar diye bekledim ama olmadı :frowning: İki kişi arasından seçseler yine kazanamam bu gidişle.

sağolun hocam iletirim kendisine, zaten o da konuyu okuyordur şuan ^^

zamanında bi powerbankimi yalan etmişti kitte gelirse alırım dedim powerbanki tırı almazsan olur dedi ;;)))

1 Beğeni

teşekkürler hocam ^^

Vallahi aynısı benimde başıma gelmişti. Yıllar önce ATS için fotoğraf yarışmasında bir ödül kazanmıştım. (Mack logolu şapka anahtarlık vs) Ya adresten ötürü ya da gümrükten ötürü yalan olmuştu. Sebebini tam hatırlayamıyorum.

Bu arada @erayfurkan.aslan kardeşimizi de tebrik ediyorum.

4 Beğeni

https://twitter.com/RenaultTrucksCo/status/1777652728757461397?t=SSXuFcksMxqMME4CUISuhw&s=19

#BirSevdadırETechT
@erayfurkan.aslan hayırlı olsun

8 Beğeni

@erayfurkan.aslan Tebrikler, O makete çok iyi bakın, sakın aileniz falan dokunmasın, bazılarımızın başına kötü şeyler gelmişti @HetriX :joy::joy:

12 Beğeni

Benim modum sayesinde kazandı. Bir teşekkürü çok görmeyiniz…

parkın çekiliş ya da yarışma kazanma konusundaki şansı inanılmaz seviyelerde. :sweat_smile: hayırlı olsun.

4 Beğeni

komisyonunu almalısın :stuck_out_tongue:

Kazanan arkadaşın yorum yapması daha uygun olur ama Uğurcan sana ne oluyor allah aşkına :smiley:
Tahminen 20-25 yıllık hayatında hiç bir başarın olmadığı için başka bir kişinin tamamen kendi şansıyla kazandığı yarışmada senin kıytırık tasarımını kullandığı için de onun başarısına göz dikmezsin yahu, utanmadan bide benim sayemde kazandı yazmışsın :smiley:

7 Beğeni

@BabyYoda

1. Tamamen kendi şansı ile kazanmamıştır, benim yaptığım mod şansını artırmıştır.

2. Başarısına göz dikmedim. Sonuçta fotoğrafı kendi çekti. Sadece modumu kullandığı için teşekkür etmesini istedim o kadar.

3. Bu kadar abartmana hiç gerek yok.

4. Modun açıklama kısmına da kazananın kullandığı mod şeklinde yazdım zaten.

image

3 Beğeni

Hala kendi aracımın maketini bekliyorum :melting_face:
@erayfurkan.aslan hayırlı olsun güle güle kullanın

8 Beğeni

Senin yaptığın modun adamın şansını arttırdığı düşüncesine nasıl vardın çok merak ettim doğrusu :smiley:
Bu tarz yarışmalarda kazananlar tamamen rastgele seçilir, sırf gidipte Renault Trucks tasarımı kullandı diye seçmezler :slightly_smiling_face:

1 Beğeni