⚡ ETS 2 - Renault Trucks E-Tech T (ana konu)

tam konuya bakıyordum paylaşımın düştü beğendim :rofl::rofl::rofl:

1 Beğeni

yorum yapma hakkımı saklı tutuyorum artık yeter

6 Beğeni

Bende şaşırdım çok hızlı oldu :smiley:

2 Beğeni

Şimdi bu tamamen elektrikli kamyonun Euro Truck Simulator 2’deki ilk EV kamyonu olacağını duyurmaktan gurur duyuyoruz. Gelişi yaklaşıyor, 1.50 güncellemesinin yayınlanmasından kısa bir süre sonra bekleniyor!

5 Beğeni

Geldiğinde ilk olarak Tek Seferlik işlerden sahip olmadan kullanabileceğiz :hushed:

Şu anda oyun içi elektrifikasyona yönelik ilk adımlarımızı attığımız deneysel bir aşamaya geçiyoruz. Bu nedenle E-Tech T ve gelecekte kullanılması planlanan diğer birkaç elektrikli kamyon özel bir modda tanıtılacak ve yalnızca Hızlı İşler bölümünden erişilebilecek.

Hayır önce tek seferlik işte olucak

3 Beğeni

Görüntülere bakılırsa bana göre mükemmel olmuş :heart_eyes:
Emeği geçen herkese teşekkürler.

1 Beğeni

Bana göre de mükemmel olmuş ama geç gelmesi üzdü. Keşke experimental beta ile gelseydi. Bari Renaut T nin 2024 versiyonunu getirsinler. E Techyi beklerken onla zaman geçiririz

Ats 1.50 ile International LT ye S13 parçaları eklenmişti. Ets2 1.50 ile yenilenmiş Renault T parçaları ve interior eklenecek mi acaba merak ettiğim konulardan biriside bu

3 Beğeni

şu araç benim ilgimi çekmedi bir tek sanırım, ben halen yeni volvo ile mercedes mp5’i bekliyorum.

4 Beğeni

bence gayet güzel, ben beçendim güzel araç

s13 muhabbeti nedir hocam? ne gibi değişiklikler var tırda

@batuhan2941 yenilenmiş LT diyebiliriz 3 yeni motor seçeneği 1 panjur 2 ön tampon yan eteklik aero parçalar ve 1 interior

3 Beğeni
4 Beğeni

SCS, 2021 yılbaşı etkinliğinde ışıklı araç süsü vermişti. Tepe çakar lambası slotundan takılıyordu. Diamond Echo tasarımı da bu şekilde yapılabilir aslında. Ayrı parça şeklinde çizilip araca takılabilir…

6 Beğeni

ilk update:
paket istanbul havalimanı gümrüğüne ulaşmış, dhl express tarafından bildirim geldi.
çekme işlemlerine başlandı.
istanbula yakın olduğumuz (Çorlu) için en kısa zamanda gelir herhalde :man_shrugging:

1 Beğeni

Umarım bana gelen hediye gibi olmaz. Hollanda’dan arkadaşım kendi merchlerinden gönderdi 158€ tutuyormuş. Bu yüzden 150 sınırına takıldı ve ordinyoları talep ettiğim için geri iade de edemiyorum kaldım böyle umarım bunu yaşamazsın çünkü müşavirler 15-20k arası fiyattan bahsediyor.

1 Beğeni

valla üstadım Renault pakete hediye olduğu belli olsun diye 1€ bedel girmiş ödeme belgesi olmadığından açıp bakacaklarmış kontrol amaçlı, değer 150yi geçecek mi bilmiyorum.
kg de ama kategori 3 e tabii imiş çünkü paket 3kg

5 Beğeni

İnşallah sıkıntısız alabilirsin. Hayrılı uğurlu olsun tebrikler :heart_hands:

1 Beğeni

Çekiliş kazanmaktan çekinir hale geldik resmen. :smiley: Gerçekten hediye ama devlet inanmıyor.

7 Beğeni