⚡ ETS 2 - Renault Trucks E-Tech T (ana konu)

Valla bana güncellemeyle direkt oyuna geldi

Aslında Optidriver Gearbox isimli şanzımana sahip gerçekten de.

1 Beğeni

Harun Arasın yaptığı modla harici işler yapabilirsiniz. Ben 1 tane etkinlik görevi yaptım sorunsuz bir şekilde teslim ettim ve görev yapıldı olarak saydı.

3 Beğeni

9 Beğeni

ne olduğu hakkında bilgim yok :smiley:

rampada müslüm baba nakarata girip yükselince vitesi düşürüp derbeder şööför tiribine giriyordum bu pilli oyuncakla olmuyor ses yok, rampada araç kendini yırtarcasına bağırmalı, gerçekte tesla kullandım, koltuğa yapıştırmak dışında bir numarası yok, 100’den 130’a çıkarsanız batarya tüketimi hızlanıyor, bataryaya bakmaktan yol keyfine odaklanamıyorsunuz ki vlog çeken araç sahipleri hep hesap kitap yapıyor, ileride ne olur bilemem, iyi yanı piston aşağıya indi turbo bozuldu, gibi dertleri yok, pilli araba zengin işi, şehir içi 2. araba olarak alınır, bizde araçlar marjinal işiyken tırların dönüşümüne çok var daha f/p canavarı axor’dan kurtulamadık.

3 Beğeni

kütüphaneme hem ekli olarak hem ekli değil olarak gözüküyordu. iş seçim ekranında biraz detaylı bakmak lazımmış tırı bulmak için. buldum teşekkür ederim herkese.

1 Beğeni

:balance_scale:70 ton vs E-Tech
:battery:Pil %100 Gidilebilir Km 540
:motorway:250 km
:slovakia:Bratislava​:arrow_right::austria:Graz

5 Beğeni

:battery:Kalan pil %32 Gidilebilir Km 171

2 Beğeni

ilk sürüş sonrası bu çekiciden pek bir elektrik alamadım :grinning: amma diğer sürüşlerden sonra keyif vermeye başladı. alışmışız gaza basınca kükreyerek giden motorlara bunda ses ve sürüş senkronizasyonu birbirine ters oldu :grinning: en son sürüş sırasında batarya bitti yolda kaldım. ne yapacağım bilmiyorum. mod çıkar umarım.

1 Beğeni

Tıpkı benzinli de olduğu gibi bunda da acil şarj hizmeti mevcut. Benimde insancıl olmayan bir sürüşten dolayı çok hızlı bir şekilde şarjım bittiydi ama hız 140-150’lerden ağır ağır düşünce desteğe ihtiyacım olmadı.

8 Ton ile 750km’yi tek seferde yapabildim. Araç çok güçlü fakat az tonaj koyarsanız düzlükte anlık 50-60 kw/sa ile seyir edebiliyor. Frene sonuna kadar basıp bir anda durmak yerine az basarsanız da ekranda gösterdiği gibi pilleri geri dolduruyor. ETS için eğlenceli bir tır olmuş, çoğu kişi V8 sesi istiyorum demiş fakat komik tarafı yıllardır tüm sesler leş gibi. EVR ve diğer ses modu yapımcıları olmasa oyunda doğru düzgün V8 sesi hiçbir zaman duyamazdım herhalde. Benim için elektrikli tırlar hiç yoktan iyidir, en azından farklı bir heyecan katıyor.

6 Beğeni

Modlu olarak bitmeyen şarjla sürüyorum ama normalde işin güzel tarafı aracı yavaşlatırken pilleri doldurmak. Bide araçlar böyle kaliteli olmasına rağmen plaka fontları düşük kaliteli, daha önce yaptıkları gibi yazı boyutu küçülse bile netliğini kaybetmeyen fontlar gelmeli.

@Vitaphone modu paylaşma imkanın var mı acaba zırt pırt yolda kalıyor

Moda ne oldu? Workshoptan kaldırılmış.

Tam da yük götürüyordum. Oyunu açtığımda bakayım oyundan atma yapacak mı

Evet kaldırıldı. Sebebi hakkında henüz bir bilgimiz yok, araştırıyoruz.

Bu mod zaten “IJ’s SuperCharged Chassis” seçeneğini seçinde 5 milyon km gidiyor. Seçince aero parçalar ve arka çamurluğu çıkarıyor tekrar seçmek gerekiyor sadece.

1 Beğeni

Bu araç oyuna gelmedimi şuan neden mod kullanıyor millet?

Satın almak için

1 Beğeni