⚡ ETS 2 - Renault Trucks E-Tech T (ana konu)

6 Beğeni

Mod paylaşılacak mı acaba

1 Beğeni

(kendi aracın) E-tech ile harici sözleşmelerden iş aldığınız zaman eşitleme sorunu sizde de var mı?

Mod yapımcısı bilgi vermiş görmediniz mi?

image

Dikkat: Süper şarjlı kasayı WoTr/Harici sözleşmelerle kullanmayın. Sunucu devasa tank boyutuna izin vermeyecek ve senkronizasyon başarısız olacaktır.

kW/sa bilgisi World of Trucks’a eklenmedi. Bu yüzden senkronizasyon yapılamayacak!

image

1 Beğeni

Bilgilendirme için teşekkür ederim. Aceleyle eklediğim için okumamıştım detayları. Artık sonraki güncellemeler de kullanmak üzere harici işler de.

Bu Arada arkadaşlar Modu kurup aktifleştirdikten sonra Tırı galeriden satın aldıktan sonra modu kaldırabilirsiniz. TIR SÜRESİZ OLARAK SİZDE KALIYOR. MOD DOSYASINI GEREKSİZ YERE SAKLAMAYA GEREK YOK YANİ

AKSİNE, GÜNCELLEME SONRASI PROFİL BOZULMA İHTİMALİNE KARŞI MOD DOSYASINI SAKLAMANIZI TAVSİYE EDİYORUM!

:warning:

Beyler artık ETS 2’de kademeli motor freni kullanmak zorundayız. Normalde ATS’de sadece motor freni vardı retarder yoktu çoğunda fakat ETS 2’de yeni gelen elektrikli araçta retarder yok motor freni var haberiniz olsun. Ayarlardan kademeli motor freni arttırma ve azaltmayı ayarlayın klavyeden iki tuşa atayın, sonra da atama kaldır’ı kullanarak b tuşundaki motor frenini kaldırın.

1 Beğeni

260 KM yol 23 Ton teslimat yaptım ; 70 km kaldı. Ortalama hız 90 KM. Dünyada sanalda olsa ilk tecrübe edenlerden olmak değişik bir duygu.

3 Beğeni

image

arkadaşlar ben buradan indir dediğimde oyun açılıyor ve indirme başlamıyor. neyi yanlış yapıyorum?

DLC’nin sayfasındayken , Kütüphanede ibaresi yok mu ?

1 Beğeni

DLC olarak gelmedi, son güncellemeyi indirdiysen oyununa otomatik olarak eklenmiştir

1 Beğeni

Sürekli araç yöneticisinde, aracı seçtiğim zaman oyundan atıyor bir anlamadım.

İlki kaptırdık madem, o zaman tek olalım :innocent:

SCS, Renault E-Tech’i satın alınabilir duruma getirene kadar bu mod size fazlasıyla yetecektir. İçeriği oldukça zengin hazırladım. Keyifli sürüşler.

11 Beğeni

bitmeyen bataryayı icat eden türk

8 Beğeni

Dün kodlama ile şarjı 99.999 yaptım 5.000.000km yetecek kadar şarjım oldu :smiley: şarj istasyonları gelene kadar yeter

image-17

11 Beğeni

kütüphanede dlc olrak görünüyor . yani DLC olarak geldi.

1 Beğeni

şanzıman meselesi çok saçma değil mi? elektrikli araçlarda 1 vites var normalde ama bunda 12 vites var acaba tırlarda farklı mı?

1 Beğeni

Vardır mühendislerin
Mühendislerin bir bildiği

1 Beğeni

Belki vites yükseldikçe gaza basıldığında verilen güç miktarı değişiyordur :thinking: