⚡ ETS 2 - Renault Trucks E-Tech T (ana konu)

truckersmpdeki troller için on numara oldu

2 Beğeni

bassan gidecek bu ets2 için pek bi anlamı kalmadı

1 Beğeni

satın alma da çıkmıyor ne yapabilirim?

bunlarda bujı yok :smiley:

sağdaki ekran eğlence bilgi ekranına atadığınız tuşa basınca navigasyon oluyor bilginize.
(bir daha foto atmayım diye senin mesajına cevap vererek yazıyorum)

yukarda attıkları atolye modu indirdiysen profilde aktif et mod galerisinden satın al . Modu indirmediysen hiçbir şekilde tırı alamazsın.

satın alınabilir mod ile denedim aracı, hiç zevki yok. hissiyat yok boş gidiyor sadece. ben v8 scania’mı sürmeye devam edicem. volvo fh veya actros çıksaydı daha mutlu olurdum cidden.

modu mod yöneticisinden etkinleştirmeyi unutmuşum şimdi olur artık :smiley:

İlk sürüşte yolda kaldık bile

1 Beğeni

Renault Trucks için gerçekten büyük ve etkili bir reklam olduğunu düşünüyorum.
Oyuna ilk elektrikli araç geldiğine göre sırada Tesla Semi modu var, sabah akşam çıkarırlar onu da.
Renault 'un birkaç model hariç hiçbir aracını beğenmiyorum, Volvo daha önce gelmeliydi…

2 Beğeni

:face_with_raised_eyebrow:

6 Beğeni

:neutral_face:

6 Beğeni

:face_in_clouds:

5 Beğeni

Kirve bu belgelerin config .txt yi mod olarak Steam atölyede kullanma imkanı varmı veya bu özellikler başlatma seçeneklerinden konsol u etkinleştirmenin bir yolu varmıdır GeForce now üzerinden oynadığım için konsola erişmek mümkün değil

:dotted_line_face:

9 Beğeni

Yakında normal versiyonu için de facelift gelir.
O gelene kadar ev versiyonu için menzil artırma modu olsa idare edilir :smiley:. Kullanan arkadaşlar menzili ortalama kullanımda kaç gidiyor şu an acaba? Blogtaki screenshot’ta%96 ile 262 km menzil veriyodu :nerd_face:

2 Beğeni

6 Beğeni

ETS kariyerim bıyuncs hiçbir zaman kullanmayacağım, kullanmayı da düşünmeyeceğim bir çekici benim için. FH22 gelene kadar V8’e devam :slight_smile:

1 Beğeni

13 Beğeni

7 Beğeni