⚡ ETS 2 - Renault Trucks E-Tech T (ana konu)

Tam olarak gelmedi. Satın alamıyorsun , Tek Seferlik işte kullanabiliyorsun.

1 Beğeni

bu tır tek seferlik işte de çıkmıyor ben de. oyunu güncelledim en az 4/5 defa renoyu seçiyorum 10 sayfa işi geziyorum çıkmıyor :smiley:

Oyunda uyumayı denedin mi uyuduktan sonra çıkıyor

yok hocam hiç uyumadım teşekkürler bilgi için.

1 Beğeni

Her garaja bi şarj istasyonu koyacaklardı. Yolda şarjı bitiren de F7’den acil şarj desteği gibi bir seçenek getirip %20-30 kadar batarya dolduracaktı. Ama SCS yine “quick job” diye gereksiz bi tribe girmiş. Bir şey yapacaksan tam yap be kardeşim. Gösterip de vermemek…

1 Beğeni

E zaten öyle şu an? F7 den acil şarj desteği alıp%20 dolduruyor bataryaları. Sadece dediğiniz garajda şarj olayı yok

Şimdi öncelikle
1- Haritada şarj istasyonu olmadan aracı satın alınabilir hale getirilmesi mümkün değil
2- Sürekli acil şarj desteği ile %20 gibi bi kapasiteyle TIR sürülmez
3- Devasa bir oyun haritasında en azından şimdilik garajlara şarj istasyonu koyulması bile öyle kolay olmayabilir
4- Oyunu oynayan herkesin her şehirden garaj alacak parası olmayabilir eğer sadece şimdilik garajlara şarj istasyonu koyulsaydı garajı olmayan oyuncular sorun yaşardı
5- Aracın tek seferlik işlerde değilde satın alınabilir halde oyuna eklenseydi diyorsunuz ama öyle yapsalardı şuan aracı kullanamayacaktık ve 1 kaç ay daha garajlara ve belli akaryakıt istasyonlarına şarj istasyonu koyulmasını bekleyecektik

Bu arada 1.50 ile yenilenen Almanya şehirlerinin bazı akaryakıt istasyonlarında şarj istasyonu var ama kullanılmıyor

4 Beğeni

Güldürme :rofl:

2 Beğeni

Herkes para hilesi yapmaz gardaşım kafana takma sen git elektrikli gelene kadar dizel reno sür

Para hilesine gerek yok birkaç şöför tutup normal şekilde oynamaya devam etmek gerek sonrası malum.
270km yolu 23 ton tankerle anca gittim %3 şarj kalmıştı.
Klavyeden oynadığımı ilave edeyim

Eğer modun içeriğinde bir sorun yoksa kodlama vs. ve sıkıntı çıkarmayacaksa workshopa yüklemeden sharemods vs yükleyerek paylaşabilirsin.

atölyede görünmüyor sadece, doğrulama yapılmadıkça steam workshop klasöründe kalmaya devam ediyor, kullanmak için zipleyip mods klasörüne eklemek yeterli. (mevcut kullanıcısı olup profili kurtarma ihtiyacı olursa aynı isimle zipleyin) klasör numarası 3257839685

2 Beğeni

Tırın templatetini skin modu olarak atabilecek var mı acaba ?

Retarder kolu kullanıyorum e-tech de motor freni gücü arttırma - azaltma olarak tuş ataması yapıp B motor freni aç kapa tuşunu iptal ettim. Sürekli olarak Şehir dışı bir veya 2 kademe çekili bırakıyorum şehir içi 3 kademe çekili bırakıp fren kullanmıyorum . " Tek Pedal" ile araç kullanıyorum 150 km de%30 rejenerasyon ile şarj kazancım oluyor. Çok zevkli tek seferlik işte isviçre alplerini denk getirmeyi bekliyorum bakalım%kaç şarj olacak inişte :rofl:

1 Beğeni

Gerekli düzenlemeler yapılıp tekrar yüklenmiştir.

3 Beğeni

bu steam atölye de modlar da telif vs olayı var mı?

Evet var, dün buna benzer bir olay yaşadım. Farketmeden yaptığım bir hatadan dolayı modum kaldırıldı.

1 Beğeni
3 Beğeni

Bu E-Tech T’nin dashboardını da Renault T’ye uyarlamayı düşünüyor musunuz?

Gereksiz, araçların iç ve dışı hemen hemen aynı Range-T’ye uyarlarsam araç zaten E-Tech ile bir farkı kalmayacak.