ETS 2 - ProMods Haritası [Ana Konu]

Olur gibi; :slight_smile:

3 Beğeni

Su anda Atina uzerine calisan bir arkadasimiz yok. Koridoru tamamladiktan sonra Ankara planlarimi one cekmezsem eger Selanik - Atina, Atina - Cesme, Cesme - Usak biciminde bir koridor olusturabilirim. Tek bir hatta yolculuk yapmak mutlaka oyuncuyu bunaltir :slight_smile:

4 Beğeni

Cok tesekkur ederim. Bu mesajlarla karsilasmak ilac gibi geliyor gercekten. Sizlerden gelebilecek kucuk veya buyuk tum desteklerinize acigim. Ve bana verdiginiz degeri hic bir zaman unutmayacagim. :slight_smile:

4 Beğeni

Ya bence burda karşılıklı güzellemeler yerine yaptığınız icraatları görmeliyiz. Günlerdir sürekli aynı şeyler yazılıp duruluyor yeter gına geldi.

@Kul_Yilk Sadece yapilan karalamalar degil, iyi elestriler de ekibimin ilgisini cekiyor :smile: Ah Senol hoca ah… Bu surumde yetersiz ekran goruntulerine ragmen Arsuz ile Iskenderunu birbirine bagladim. Tabi Belen ile birlikte Iskenderunun cehresi de degisecek. Otoyoldan Iskenderuna adeta devrilecek gibi duran daglar da gelecek. Umarim Iskenderuna olan hevesini geri kazanabiliriz :wink:
@Ulanalp Bu baslik altinda ve ozellikle Promods forumdaki basligimizin altinda bu sehir taleplerini gormek iyi olacak, tabi simdilik erken bunun icin fakat ozellikle koridor tamamlandiktan sonra bu mesajlari gormeyi isteyebilirim :stuck_out_tongue:
@Burak39 Pek yakinda yeni ekran goruntuleri ile gelecegim. Mesajlariniza biriktirerek donus yaparsam daha iyi olacak sanirim.

10 Beğeni

ProMods haritasında Türkiye’yi bitirdikten sonra nereyi yapmayı planlıyorsunuz yoksa Türkiye dışında çalışmayacak mısınız?

2 Beğeni

@Canko Turkiye gercekten buyuk bir ulke. Burayi bitirmek neredeyse mumkun degil gibi gozukuyor simdilik. Tabi zaman icerisinde Turkiye uzerine calisan kisi sayisi artarsa bu durum degisebilir. Ama Turkiye ile birlikte Yunanistanda da planlarim var. Promodsa ilk girdigimde onlarin da ilgisini kazanmayi basardim. Tabi yakin gelecekte Azerbaycan mujdemiz de var. Buyuk olasilikla Qirmizi Kopru sinir kapisindan itibaren tum azerbaycani ben planlayacagim.

8 Beğeni

Bu konu hakkında sabırsızım, sorduğum sorular biraz fazla olabilir :slight_smile: Yunanistan’ı sadece ana kara olarak mı yapmayı planlıyorsunuz yoksa belli adaları da (Sakız ve Midilli adaları gibi) oyuna dahil etmeyi planlıyorsunuz? Aynı soru Türkiye için de geçerli örneğin (Gökçeada ve Bozcaada gibi)?

2 Beğeni

Tir sokabilecegimiz hemen her ada. Tip ki Jersey adalarini oyuna ekleyebildigimiz gibi bunu basarmak da mumkun. Turk adalarindan
. Marmara
. Gokceada
. Bozcaada
. Cunda| Alibey
seklinde olacak :wink:

11 Beğeni

Bir kere kendi ilimi yazarım, park:

1 Beğeni

Rica ederim geç olsun ama güç olmasın yeter ki bizler Türkiye haritasını yukarıdaki mesajlarda yayınladığınız harita şeklinde görelim bizler sizi desteklemeye devam ederiz ama gerçekten o yayınladığınız haritadaki yolların tamamını yapabilirseniz ( illaki tamamlanamayan kısımlar olacaktır ) biz oyunculara inanılmaz güzellikte bir mod bırakmış olacaksınız ki inanıyorum bu da sizin CV’nizde ilerideki yapımlarınız için önemli bir yer temsil edecektir.

1 Beğeni

Bir kere sizi eleştiririm, her zaman beni eleştiren siz;

Sknslslznslsks aynen :smile:

1 Beğeni

@Claretblue zaman içerisinde elbette planda başka değişiklikler olacaktır. Fakat eklemeyi planladığım her yerin önceden taslağını ve planlarını hazırlıyorum editörde. Bu şekilde bir hayali vaat etmemiş oluyorum :+1: :blush:

3 Beğeni

Şimdiden kolay gelsin diyeyim o zaman , haritayı en yakın zamanda görmek ümidiyle. :blush:

1 Beğeni

Gelibolu tarafları da var

2 Beğeni

acaba 1.41 ne zaman yayınlanır ki

Promods Beta testleri bitince.
:sunglasses:

1 Beğeni

Emre Ünalır:
Yorumlarınız için çok teşekkürler :slight_smile:

Sizlerle güzel bir haberi paylaşmak istiyorum.
Bu çok erken bir haber ama Mersin’de bazı değişiklikler eklemeye karar verdim. Bu da beni tüm Mersin’i yeniden inşa etmeye zorladı :slight_smile:
Bazı görseller;

Fuar alanı kavşağı - Çalışma devam ediyor

23 Beğeni

Usta sende mi pro mods ekibindesin. Kac tane Türk var bizim haritayı yapan :slight_smile:

1 Beğeni