ETS 2 - ProMods Haritası [Ana Konu]

an itibariyle 2.50 den yayın…

1 Beğeni

Squirrel yayınından yeni ve reworke edilen şehirlerin tam listesi.

5 Beğeni

Türkiye’yi Avrupa’da değil diye yapmıyorlardı değil mi ? :joy: :joy:
Gürcistan Avrupa ülkesiymiş vay be

3 Beğeni

@NewADC ProMods ekibinin paylaşımıdır.

4 Beğeni

batum’a feribot ile mi geçeceğiz? canlı yayında gösterildi mi?

Bulgaristan’dan feribot olacak diye biliyorum.

yayın 4 saate yakın sürdü.
Platypus, Promods ekibinin (2.50 için 2 yerde çalışıyor, biri Polonya diğeri Orta Doğu) Avrupa’nın doğusunda çalışan elemanıdır.
Türkiye’nin güneyini belki, Middle_east paketinin ismini değiştirerek de ekleyebilirler (ki 2.50 sürümünde o paylaşılan Mersin-Adana-Antakya kısmı yok), bunu Facebook ve kendi formlarında belirtmişlerdi. Haa tutar, bitirdik deyip eklerler onu bilemeyiz.
Geniş düşündüklerini biliyorum. 1.1 sürümünden 2.50’ye gelindi ve ben bu ekibin yaptığı tüm sürümleri bilirim. Amaçları Türkiye’yi uzun bir yelpaze sürecinde yapıp,
bloglarında yorumlarda da paylaştıkları gibi Afrika’da Sudan. Asya’da da Çin’in ötesine bir şekilde geçmek.
İşleri zordur elbette ama geldikleri nokta, ilk günlerini bilerek muhteşem.
o yüzden pek takılmayalım hemen gelmiyoruz diye, ben Scul’un 2.45 sürrümündeki Orta Doğu’yu tanıttıkları geceki yayında Türkiye ile ilgili hiçbir önyargımız yok, biz işimize bakıyoruz ve günü geldiğinde yapacağız dediğini biliyorum.

Az kaldı dedi Squirrel. Hasan’ın da dediği gibi şaşırtabilirler bilemiyorum.

10 Beğeni

Bu middle east eklentisi için yapılan kısım onu biliyoruz. Ben ana ekipten bahsetmiştim

1 Beğeni

Facebook’ta Türkiye için bir çalışma var mı diye sorduğumda Promods Türkiye üzerinde henüz planları olmadıklarını söylediler. Yani ortada hiçbirşey yok (Middle East Eklentisi hariç ana ekipten bahsediyoruz)

1 Beğeni

Karadeniz Bölgesini ana haritaya entegre yapacaklar. Burada şey ettiydim bak:

3 Beğeni

Latife yapıyorlar bence.
Ya geçen yılki canlı Youtube yayınlarında günü geldiğinde yapacağız sözleri ve en önemlisi blog sayfasında çok detaylı Türkiye ile ilgili yazdıkları hikâye olur, ya da bu şekilde sana verdikleri cevapla önceki konuştukları hikaye olur. Bazen önyargıyı kolay kıramıyorsun, süreç alıyor bu. Hemen de olmuyor. Sonuçta taslak bile ortada ise, konu bellidir, gelecektir, ama ne vakit? Bilemiyoruz

Zaten ProMods 2.40 traileri bariz bir şekilde Türkiye tabelası ile bitiyor insanın gözüne sokuyorlar. Ayrıca Bizim coğrafi konum öyle bir yerde ki illa yapacaksın ya öyle ya böyle.

2.50 çıkınca göreceksiniz -eğer koyarlarsa- Sart Sınır Kapısı şuanda inşa edilmiş durumda idi yanlış hatırlamıyorsam. Batum tarafından ülkeye girilip İstanbul’a doğru devam edilecek. Alt tarafta da Orta Doğu paketi Anadolu Otoyolu ile birleşecek. Accık ProMods geliştirici forumlarındaki yazılar okunsa hemen öğrenilcek de ossun.

Beyond the Black Sea ve Middle East Add-On forumları bizim ülke ile ilgili konular, oradan da aktif kontrol edebilirsiniz.

6 Beğeni

Odessa limanı da gelsin isterdim. ama zamanla orayı da yaparlar herhalde

2.50 preview

7 Beğeni

vay be ilk sürümü 2013 Ağustos’da çıkmış. 7 senede bayağı kocaman bir harita oldu. tüm promods ekibinin emeklerine sağlık bize böyle büyük ve güzel bir harita sundukları için.
Ayrıca adamlar 2.50 bayağı yenilikler yeni yollar yeni şehirler falan eklemişler. Umarım 2.50 sürümü çıktığında multiplayer da bu yeni yollarda çok kişiyle karşılaşırız. Gerçi Kirkenes maden yolundan vazgeçmeyenler illa ki olacaktır.

4 Beğeni

2.50 iki cümlede:
1- Ukrayna çok güzel giriş olmuş gibi, Roextented’ten çok farklı.
2- Preview’den İzlanda harika görünüyor,ve en çok beklediğim
Promods’un en güzel otobanı Split’ten devamını getirmeleri Mostar dahil.

Middle-East 2.50 preview de merak konusu.

2 Beğeni

Middle-East 2.50’ye çok birşey gelmeyecek yeni şehir yok ve promods 2.50 ye uyarlayacaklarmış sadece o kadar

1 Beğeni

Sadece Suriye- Irak bağlantısı geliyor

2 Beğeni

Tanıttıklarına göre çok yakında çıkabilir.

resmi teaser yarın saat 18:00 de.
resmi duyuru yapıldıktan bir hafta sonra genelde çıkarıyorlar,
hadi bakalım

5 Beğeni