ETS 2 - ProMods Haritası [Ana Konu]

Selam beyler… Bu Black Sea harita dlc’si 21’i gibi gelirse Promods’un dlc’ye denk gelen kısmı ne oluyor ? Yani haritayı satın alıp aktif edersek promods ile çakışması, modun kullanılamaması gibi bir durum oluyor mu ?

ProMods’un kendi haritası (Romanya, Bulgaristan’ın bir kısmı) kalacaktır, DLC ile gelen yerler görünmeyecektir. Birkaç ay içinde de DLC ile ProMods bağlanacak ve ProMods’taki Romanya ile Bulgaristan yolları silinecektir. Baltık’ta bu şekilde olmuştu.

2 Beğeni

Cevabin icin tesekkurler hocam :slight_smile:

2 Beğeni

Gençler ProMods 2.43 sürümünde hangi şehirler gelecek bilen var mı?

çalışmalar var ama mesela arnavutluk tarafı,madrid falan. ama ne zamana getirirler bilemiyorum. dün facebooktan yazdım yunanistan’dan edirne ye sınır kapısı olacak mı diye evet dediler.

Listede neden Türkiye yok? Acaba Türk diline çeviren mi var yoksa bizi mi almadılar?

Böyle şeylere ne gerek var ya…
https://twitter.com/sim15239430/status/1202271682116947968

-Niye kendinizden nefret ettiriyorsunuz ?

:rofl::rofl: zuhaahahahhaahaha :smiley: ulan ya

Cevabı görmelisin :frowning:

dün facebooktan promods sayfasına yazdım İpsala sınır kapısını sordum geleceğini söylediler. en azından 3.bir sınır kapımız daha olur oyunda mod da olsa

Bu yıl ciddi bir gelişme göremedik maalesef, var olan yerlere birkaç ekin ötesine geçemiyor. Herhalde artık sıkıldılar. Sürüm 2.43 olduğuna göre bu sürümde de çok bir gelişme olmayacaktır. Öte yandan eskisi gibi değil, Bulgaristan tamamlanmadan DLC geldi. Daha İspanya’nın da büyük kısmı eskik ve Portekiz yok. Seneye de bu bölgenin geleceğini düşünürsek oralar da gidiyor. Bari Doğu Avrupa’nın geri kalanı bitse de oralar DLC ile gelene kadar tadını çıkarsak. Moldova, Ukrayna, Yunanistan gibi.

Promods’da Türkiye alakalı gelişme olursa sonraki sürümlerde olacaktır, daha DLC bile çıkmadı.

Adamların altına gidip ‘‘Racists’’ yazarlarsa unutun o işi.Biraz sabırlı olmamız gerek bu konularda çokta üstüne yürümeyin adamların

Şuan ki Promods sürümü 1.36 ile ve Türkiye DLC’si ile uyumlu mu?

Hayır. Uyumlu değil

Promods 2.43 sürümü çıkmış 1.36 ya uyumlu sürümü. Fakat Road to Black Sea dlc zorunlu değil anladığım kadarıyla.

DLC alanlar boşa indirmesin çünkü ProMods’un kendi şehirleri çıkar. ProMods şehirlerinin silinmesi yaza kalmaz muhtemelen. DLC almayanlar kurabilir, sorun çıkmaz. Ayrıca 2.43, 2.42 ile aynı tek fark 1.36 desteği.

4 Beğeni

senin bu yazıyı okuduktan sonra indirmeyi iptal ettim çünkü dlc var bende. promodsun kendi şehirlerinin çıkması işime yaramaz. sağol berk. promods ileride aynı şehirleri silip dlc dekileri kullanacak sanırım.

Yaza mı ? O kadar sürmez bence ya