ETS 2 - ProMods 2.25 Haritası - Ana Konu

ProMods haritası 2.25 sürümünü yayınladı. ETS 2’nin İtalya DLC’si ve 1.30 güncellemelerine uyumludur. Ama İtalya DLC’si gerekli değil.
download-1
Aşağıda bütün bilgileri var.

Yeni sürümün yeni konusu olsun istedim. Yeni gelen şehirleri vs. değişikliklerin fotoğraflarını paylaşabilirsiniz. Yine yeni sürüm hakkında destek alabilirsiniz.

4 Beğeni

bu oyunda harita modu olarak en sevdiğim mod promods. Hırvatistan taraflarında belki de oyunun kendisinin yapmadığı bir kaç trafik aracı var büyük dozer tarzı bir araç ve traktörler (traktör belki sonradan gelmiş olabilir).

abi ne dozeri geçen de gördüm yazmışsın o biçerdöver yav :smiley:

3 Beğeni

yav işte ikisi arasında kararsız kaldım :smiley: ben söyliyim siz anlayın olur o kadar :smiley:

1 Beğeni

Arkadaşlar bu trailer ve company pack sisl trailer pack ile çakışır mı?

emin değilim çakışabilir ben kurmadım o yüzden. sanırım haritanın kendisindeki şirketlerin dorselerini veriyor.

Müdür buna Rusya Map’i ekleyebilir miyiz şuanda ? Yoksa ona da güncelleme falan mı gelecek ?

onun sürümü çıkmış zaten https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=32&t=243183

1 Beğeni

Eyyyyyvallah genco… Yanarım yanarımda; şu Ruslar kadar bi map yapmayı beceremedik ya ona yanarım…

Yani demek isteeğin scs şirketleri mi yoksa promodsun kendi eklediği şirketler mi?

promods un oyuna eklediği şirket dosyaları.

1 Beğeni

Yükleme süresi eskiden 1 dakika sürerken şimdi 5 dakikaya yakın sürüyor ve uzun zaman sonra bir bölgede oyundan attı. İtalya DLC’si yok ve modsuz şekilde oyunda bir sorun yok. Ayrıca ProMods hariç başka bir mod kullanmasam da süre yine dediğim gibi oluyor. Bu sorunu yaşayan var mı?

Ben ProMods’u kurdum da giremedim yükleme süresi çok sürdü yarıda kaldı dondu kilitledi bilgisayarı… :frowning:

1 Beğeni

zaten yüklerken masaüstüne gelip görev yöneticisine girdiğin zaman orada yanıt vermiyor olarak gözüküyor. bayağı bir uzun süre sabırla bekleyince çubuk doluyor. haritayı bayağı geliştirmişler eskiden hızlıca açılırdı şimdi açılma süresi insanı bekletirken sıkıyor.

1 Beğeni

Ben dün akşam part part indirip,kurdum.İtalya DLC de var.Bence bu geç açılma sorunu def dosyasıyla alakalı olabilir.Ben modsuz oynarken en yüksek ayarlarda 55-60 fps alıyorum ama Promods’un def dosyasını en yüksek pc için indirdiğimde dediğiniz şekilde donma,kasma,girmeme,oyundan atma yapıyor.O yüzden def dosyasını standart pc için olanını indirdim.Yükleme ekranı eskiye göre çok az daha geç doluyor ve oyundan atma,kasma,donma yapmadan,SISL modları,dorse modları,gerçekçi fizik modu felan da yüklü haldeyken 40-50 fps arası oynuyorum.Yani bir nevi optimizasyonu def dosyasını doğru seçerek kendim yapmış oldum gibi bişey oldu :slight_smile: Neyse bişeyler anlatmaya çalıştım :slight_smile: Şu anda sorunsuz oynuyorum

1 Beğeni

Düzeltme yayınlanmış. İlk yüklemede yine uzun süre beklemeniz gerekiyor fakat ikinci yükleme inanılmaz hızlı oluyor, sanki mod yokmuş gibi :smiley:

Konu bağlantısı: https://www.promods.net/viewtopic.php?p=197340#p197340
Düzeltme bağlantısı: http://sharemods.com/k8r6aerczq75/promods-fix-v225.scs.html

Not: İnen dosyayı mod yöneticisindeyken tüm ProMods dosyalarının üstüne yerleştirin.

Ek olarak; aynı konuda bir yöntemden daha bahsedilmiş ancak yukarıda işe yarayınca ben onu denemedim. Onda ise “promods-map-v225.scs” dosyasını Winrar, 7zip vb. ile açıp aşağıdaki dosyaları silmeniz gerekiyormuş. Sadece bunu yapmanız, başka hiçbir şeyi değiştirmemeniz önerilmiş.

Her iki yöntemde de DLC’ye sahip değilseniz denilmiş. DLC’ye sahip olanlarda da işler mi bilemiyorum. Anladığım kadarıyla Genova’daki bir sorundan kaynaklıymış ve SCS sorunu çözmüş.

sec-0001+0007.base
sec-0002+0008.base
sec-0003+0008.base

4 Beğeni

Hasan bey sorun şu ki promods yüklenmiyor. promods olmayan hesabıma girdim geçiş ekranında promods resimleri var ancak oyunda harita olarak görünmüyor

loading fix yükledikten sonra oyun hata veriyor

tek hata alan benim galiba

ben de hata alıyorum. hatam haritanın yüklenmemesi