ETS 2 - ProMods 2.25 Haritası - Ana Konu

Kendi sitesinden yavaş yavaş indirdim 7z ile açtım. Profile atıp kurdum ve diğer modları öncelikli yaptım. İlk açılışta biraz bekledim diğer girişlerimde eskisi gibi giriyorum. Şuan bir problem yok. Aynı şekilde kurulumu indirmeyi ve diğer modların önceliğine dikkat ederseniz ve biraz sabırlı olursanız sorun çıkma ihtimali daha az olur. :slight_smile:

@HasanOfke link versene kardeş…

promods dosyalarının en üstte veya en altta olmasının bi önemi var mı açılırken etki etmesi için?

Promods dışında mod kullanıyorsanız var. Diğer kullandığınız modlar atölye moduysa genelde açıklamada harita modlarıyla kullanım için önceliği nerede olması gerektiğini gösteriyor.

1 Beğeni

Anladım ben her ihtimale karşı promods dosyalarını en üstte tutuyorum. bu paylaştığınız fix dosyasından sonra oyunda hata veya oyundan atma yaptı mı ? bir de onu sıralamada en üste mi koyacağız?

Promods dosyalarını en üstte tutmanız hatayla karşılaşmanızı arttırır çoğu mod promodsun üstünde bulunması gerekiyor. (çoğu hepsi değil). Fix dosyasını indirmedim sadece promods 2.25 ve def var herhangi bir sorun yok şuan. Yükleme süresi de ilk girişte uzun sürdü sonra düzeldi

siz bana bir ara modların sıralamasının fotoğrafını çekip paylaşın özelden ya da buradan ben ona göre sıralamayı düzenleyeyim. yardım için teşekkürler

Promods hariç bütün modlar en üstte bulunuyor. Önemli değil herkes yararlansın

1 Beğeni

İşaretlediğim yolda güzel detaylar var. Bana Macaristan haritasını anımsattı.

1 Beğeni

Haritanın en üst taraflarında Rusya-Finlandiya arasında bir kaç şehir var Nikel falan vardı adı aklıma gelen. Oranın yolları da çok güzel.

Hızlı linki olan özelden paylaşabilecek olan var mı ?

1 Beğeni

Hızlı link olsa çok iyi olurdu.

1 Beğeni

promodsu kurdum yukleme ekranında donuyor 10 dk bekledım gelmedı daha once oynadım prromodsu oncden bir sıkıntı yoktu simdi bir turlu olmadı yardımcı olacak varmı

Arkadaşlar Promods forum sayfasında Platypus isimli haritanın geliştiricisi arkadaş şunları yazmış ve 3 tane de resim paylaşmış sizlerle de paylaşayım dedim.
"Hello,

Well, after about one year of break, I will finally finish the work I started in Cyprus :slight_smile:
The concept map has not changed (it’s on the first post of the topic). In short : Lefkosia, Larnaka, Lemesos (and later Pafos), with a link to Greece, in first time to Thessaloniki.
Also, I don’t intend to set too much pressure on me (what contributed to the need of a break) and so I will work only actually on the Eastern Mediterranean project with Cyprus.
And to reopen this topic, here are some new pictures :slight_smile: As usual, it will be ready when it’s ready :wink: "

Çevirisi
Bir yıl ara verdikten sonra sonunda Kıbrıs’ta başladığım işi bitireceğim.Kavram haritası değişmedi (konunun ilk posteri). Kısaca: Lefkoşa, Larnaka, Lemesos (ve daha sonra Baflar), Selanik’e ilk kez Yunanistan ile bağlantılı.Ayrıca, bana aşırı baskı uygulamak istemiyorum (mola ihtiyacına katkıda bulunan şey) ve bu yüzden yalnızca Doğu Akdeniz projesinde Kıbrıs ile çalışacağım.
Ve bu konunun yeniden açılması için, bazı yeni resimler var.Her zamanki gibi, hazır olduğunda hazır olacak.(Google Translate ile bu kadar çevirebildim :slight_smile: )

2 Beğeni

Eğer Special Transport DLC sine sahipseniz bundan kaynaklı yükleme ekranı sırasında hata alıyorsunuz… ( Log dosyalarını kendim incelediğimdd farkettim… ) Önerim special transport dlcsini kaldırıp öyle girmeniz.

speciali çıkardım yine aynı donuyor ortasında yuklemede nerede hata var çözemedim

Profilinizden de kaynaklı olabilir promodstan önce başka bir harita modunda garaj vs aldıysanız onlarda hataya sebebiyet veriyor

daha önce harita modu kullanmadım yeni profilde denedim yine aynısı oldu

Ozaman promodsta sıkıntı var sanırım…

1 Beğeni

Arkadaşlar promods u yüklicemde bana hangi dosyaları mod klasörüne atacağımı tarif edebilirmisiniz