ETS 2 - Project Turkey Haritası

abi harıta son durum nasıl gecıyor ögrenebılım
ıyı calısmalar dılerım

Üstte düzgün mesaj yazmış.

1 Beğeni

kerem abı sorun yok ben yanlız takıpteyım

1 Beğeni

Yok aga bir anormallik var herkes yazı yazamaz bir anda.

mustafakemalpaşa ve karacabey ahhhhh ahh :smiley:

3 Beğeni

ahh aahhhhhh izmir çeşme izmir karaburun :smiley:

Selamlar. Beni hatırlayan vardır aranızda, yks haritasını editliyordum ancak bazı sorunlar olmuştu. Ben daha sonrasında tüm haritayı bitirip uzunca bir süre oynadım. Ancak haritanın konumu düzeltildiği için yeni sürümlerde oynayamadım. Ben de yeni project turkey haritasını indirip tekrar editlemeye başladım kısa bir süre önce. Gönenç de mail attı, paylaşmak ister misin yaptığın yerleri diye. Çanakkale, Samsun, Adıyaman, Adana, Gaziantep, Van ve Hakkari’yi bitirdim. Riva’yı ekledim bir de. Ufak tefek işler kaldı sadece, bir iki güne göndereceğim Gönenç’e. Haritayı takip edenleri bilgilendirmek için yazayım dedim. Merak edenler olursa fotoğrafları da paylaşabilirim

17 Beğeni

oooo çok güzel haber o zaman :smiley: senin yaptığın şehirler epey iyidi fotoğrafları mutlaka paylaş merak ediyoruz :smiley:

3 Beğeni

Teşekkür ederim :slight_smile: Şehirleri bir-iki saate paylaşırım. 30 tane de reklam ekledim gerçekçiliği arttırmak için. Onu da paylaşayım

13 Beğeni

ADIYAMAN

GÜZELSU (Yolüstü)

9 Beğeni

ADANA

RİVA YOLU

7 Beğeni

RİVA

8 Beğeni

GAZİANTEP

7 Beğeni

HAKKARİ

8 Beğeni

ÇANAKKALE

11 Beğeni

VAN

10 Beğeni

SAMSUN

15 Beğeni

Xbox Series X fiyatı yanlış yazılmış 2000tl daha pahalı o :smiley: . Onun dışında gayet iyi olmuş :slight_smile:

2 Beğeni

@okanavci gerçekten güzel göüküyor. Ellerine sağlık. :+1:

4 Beğeni

Emeğinize sağlık süper görünüyor ps5 reklamıda bekliyorum

2 Beğeni