ETS 2 - Project Turkey Haritası

bı sonrakı guncelleme ne zaman gelecek abi

Bu güncelleme oldukça büyük. O yüzden yılbaşına doğru çıkar büyuk ihtimalle.

1 Beğeni

abi izmir manisa arası 55 km otedır abı manisa ızmır arasındakı yolu uzatır mısın

Haritaya baktım usta. Bursa-Çanakkale yolunu minibüsle (mb sprinter) geçtim. Çanakkale şehir merkezini de yenilersen sevinirim. Bursa-Kütahya-Sandıklı-Dinar-Burdur-Antalya yolu zevkli olacak. 1.3 çıkarsa araç modunu zevkle oynarım. @gonenc_mentese

2 Beğeni

aynen deniz abı senı cok sevıyoruz burda yenılemesı gerekıyor epeydır emek vermıs emege saygılıyım ama asla emege saygısızlık etmeyız ben yanlızca ıstek ıstedım :slight_smile:

1 Beğeni

Evet sonraki versiyon da bayağı güzel yollar ve çok şehir var. Bu yüzden de çok uğraştıracak.

2 Beğeni

@gonenc_mentese Eline Sağlik Olsun Abi Ama Paylaş Zaman Geliyorum Karadeşim Abi Lülten
Ben Yaşyor Çanakkale Yenim Edemin

1 Beğeni

acele etmeyın adam soyledı işte yılbasında buyuk guncelleme varmıs sabret bence

abi tunceli’yı ekle mısın tunceliden ovacık ılcesı bana yeterlidir :slight_smile:

1 Beğeni

Allah sizden razı olsun beyler. 12 yaşından başlayıp bugüne kadar ETS2, 18 WOS Haulin, Football Manager, FIFA - PES’ten müzik yapımcılığına kadar 13 yıllık bilgisayar emekçiliğim söz konusu. SimülasyonTürk’te şu an birinci yılımı devirdim. Şu an 25 yaşında (hastane raportörü) sağlık çalışanı ve eski bilgi işlem görevlisiyim. Evlenme gibi isteğim kesinlikle yok bu durumdan dolayı gücümün yeteceği kadar bu gelişmelerin takipçisi olacağım. Sağlıcakla kalın vesselam

1 Beğeni

Edirne’yi de unutmayın :slight_smile:

1 Beğeni

Heyecanla bekliyoruz güzel olacağına yürekten inanıyorum şimdiden ellerinize ve emeğinize sağlık promods sizin yanınızdan bile geçemez onlara Türk modcu nasıl olur nasıl harita modu yapılır gösterelim. Bizim Ankardan Kastamonu tosya ya giden yolu yapsanız süper olur. :slight_smile:

1 Beğeni

abi yenı guncelleme gelecek mı

Şuan 1.2.1 sürümü yeni yayınlandı. Sonraki güncelleme tahmini aralıkta gelir. Bu sürümde nereyi yaptığımızı yukarıdaki haritadan görebilirsiniz (mavi yerler).

Kastamonu tarafları da tabiki yapılacak ama bu sürümden sonra nereyi yapacağımıza henüz karar vermedik.

3 Beğeni

bilgi icin tesekkur ederım 1.2.1 denedım oyundan attı sureklı project roexted ekledım zaman bu sefer oyunu kaldırmadı abı

Projet Turkey için roex zorunlu. Çünku haritada roex modelleri var. Roex olmadan oynyamazsın. Ama roex olduğu için bilgisayarın kaldırmaması da söz konusu olmaz. Roex haritasının bölgelerinde sürmediğin sürece ekstra bir yükleme olmaz yani. Sadece oyunu ilk kurarken yükleme süresi uzar.

1 Beğeni

Teşekkür ederim şu an bu haritayı indirebiliyor muyuz indirebiliyorsak nereden indirebilirim.

1 Beğeni

abı sabırsızla beklıyoruz yılbasındakı denecem :slight_smile:

1 Beğeni

abı mugla marmarıs datca bodrum bunlar olacak aralık ayında

1 Beğeni

@ENESS14 Yukarıda link var. Roextended yazan. Ordan indirebilirsin.

@ugur-71 Sonraki sürümde nerelerin yapılacağını gösteren harita var ilk postta. Oradaki mavi yerler sonraki sürüm olacak.

2 Beğeni

@gonenc_mentese Teşekkür ederim.

1 Beğeni