ETS 2 - Project Turkey Haritası

YouTube da videoları var 100 beygir Volkan topçu deneme videosu yayınlıyorlar hakan terazide

Amaç Türkiye yi en iyi şekilde yapmak ise gerisi teferruattır. Kimsenin mazeretini önemsemem. Aksine kendinede pay biçer derim. Harita yapmak tabiki kolay değil lakin gönül işi olmalı bir nevi. İsim ya da reklam benim için önemli değil.

Az önce karadeniz yolunu gördüm arayas beyfendi o yolu katletmiş rize nasıl olmaz ya

Ben aylardır söyledim ona Rize ve Giresun nasıl olmaz diye. Samsundan hopaya giderken giresun ve rizedem geçememek yani tam bir yabancı işi olurdu zaten. Çok yazık.

ücretsiz çıksa bile oynamam artık zaten oynasam bile zevk almam öylesine oynamış olurum tam bir fiyasko gerçekçilik sıfır kafasına gore yapmış gibi bişey resmen karadeniz sahil hattı yine bi tık iyiydi ama ordada bi tünel yoğunluğu vardı yani bilemiyorum artık ben umudu kestim gibi sizi bilmem ama

2 Beğeni

bu arayas türk değil mi

hayır değil nereden çıkardın ?

yks de sahil yolu çok daha iyidi bir de yks yi yeniliyceksiniz çok yazık

ilk başta türk sandım ama sahil yolunu görünce bu türk olamaz dedim

1 Beğeni

arkadaşlar cok sıkıcı gercekten yenı turkıye harıtası ne zaman cıkacak bu soruyu sorasım yok vallahı project harıtasından sıkıldım özgenc abımız başımda olsaydı sımdı bu olay da başımıza gelmezdı

Romen bildiğim kadarıyla

1 Beğeni

bılıyorum da herkesın bı emegın var konularını hepsılerı ınceledım okudum ettım mesala okan avcı kardesımızın emegı var harıtada yıgıt kardesımızın emegı var bunlara ne dıyeceksın emege asla karsılık verılmez ama project harıtası nerden baksan yaklasık 4 aydır guncellenmıyor nedense örnek vereyım okan avcı kardesımız bodrum turgutreıs fotografları paylasmıs gordum el emegıne saglık kardesım bu arada ama aravas kardesımız nedense project harıtasını guncelleyıp bırakmıyor turklerımıze insanlarımıza resmen hor gordu ayıp denen bı nesle var altına cızıyorum emek boşuna gıttı resmen ucup goklere gıttı lüflen arkadaslar duzgun bır tane turkıye harıtası ıstıyoruz bız turkuz turk ne mutlu mutlu turkum dıyene

Bu konuyu artık meşgul etmeyelim. Yanlış şeyler doğuruyor.

10 Beğeni