ETS 2 - Project Turkey Haritası

Harita bizim değil mi bu kel arayas dan bizene o haritayı devam ettirecek babayiğit yok mu? Yoksa ben kendi çapımda birşeyler yaparım :smiley:

1 Beğeni

Arkadaşlar bırakın artık şu pt yi mis gibi gelen haritalar var yolda biraz sabir bence ne pt miş arkadaş :grinning:

1 Beğeni

Gönenç birakmasaydi iyiydi

1 Beğeni

taleplerimizle hangi haritayı mahvet mişiz acaba söyler misin. Hazıra konup çalıp çırptığın ve senin mahvettiğin harita uzaktan yakından türkiye ile alakalı değil. Şuan çok da güzel bir Türkiye haritası yolda bekle ve harita nasıl yapılır gör. Yukarıda Ulanalp arkadaşın yaptığı haritanın da fotosuna bak öğren. Artistliğini git başka yerde yap !!!

5 Beğeni

Project Turkey harita modunu boşverin YKS TURKEY Map tekrardan çıkacak galiba. Redirecting...

5 Beğeni

Nooluyor lannnnnn inş şehirler önceki gibi olmaz

İşte budur özletti kendini zalimin yanında duran düşük sistemin gardaşı YKS Team.

5 Beğeni

arayas bey haritayı ucretli yapmış neden acaba :grin:

1 Beğeni

Yapmamış. İndirilebiliyor ücretsiz

premiumda var kardeşim ucretsiz kısımda yok

Adam bizim haritamızı kime kaç paraya satacağını zannediyor acaba yazık ya bu kafaya üzülüyorum, eyy arayas senden 10 kat daha iyi editörlerimiz var Allaha çok şükür sen haritanı sat bakalim kime satıyorsan artık :smile:

1 Beğeni

aynen oyle reiz ztn artık tr extended marmara edition yolda yks team de yeni bir projeye başladığını soyledi ve yine birçok tr haritası mevcut arayasa kalmadık ztn guzel bişey yapsa şaşardım zaten resmen otoyol yapmamış ya bunu geçtim diğer yolları mesela karabük-zonguldak yolunu falanda bozmuş eski yks deki hali daha iyiydi yemin ederim

Bolu tünelini bile yapmamış oyuncuyusbis in yaptığı haritada var otogarlar dinlenme tesisleri süper

1 Beğeni

O haritayı nereden takip ediyorsunuz ?

arayasın kendi sitesi var kardeşim ordan bakabilirsin roextended.ro sitenin adı ama boşuna bakma çünkü arayas roex 3.0 versiyonunu (premium) yani ücretli yapmış

Arayası boşverin artık ne yaparsa yapsın.

Tr extended map var oyuncuyus bis ekibinin yapım aşamasinda yks den alıp tekrar yapılan harita var. Daha yeni yks bir proje felan dedi meraklandım doğrusu. Ayriyetten kendi halinde haritalar yapanlarda var. Onal mapta vardı, herhalde o da yalan oldu.

Bana görr herkes boşuna harita yapıyor. Bana göre herkes hem kendi çıkarları icin hem de ülke adına biseyler yapıyor net olarak bence. Madem amacımız Türkiye haritasını en iyi şekilde yapmaktır. Reklam olmaksızın bu kadar haritacılar birleşip büyük bir ekip kurup Türkiye haritasını 1:19 ölçekleme ile titiz halde çalışıp her ili yapmaları ve gerçeğe benzetmeleri vs.

Yine De 2 harita var şuan yapım aşamasında olan, ama madem Maksat Ülkemize yakışır bir harita yapılmak isteniyor. Ozaman birleşip yapılmalı. Çünkü hani çok çok istedigimiz bir harita çıkamadı bu zamana kadar. Hadi çıksaydı rekabet olsun derdim. Ama birleşilmeli çok net !

4 Beğeni

bu çok konuşuldu herkes birleşsin fln da olmuyor işte her haritacının aklında farklı bir ölçek farklı bir proje var anlaşmak kolay değil ama keşke olsa

2 Beğeni

Allah belamı versin bakın bak 1.38’den beri ETS 2 de Türkiye haritası kurmadım. Eskiden hep YKS team’ın modunu kurar, rahat 81 ili çok kolay geip oynardım. Şimdi çok değişti. Yeni yeni harita modları, karmakarışık kurmalar falan aklım pek ermedi. Zaten eski hesabımı arkadaşa hediye ettiğim için şu anda dlc ler doğru düzgün yok. Krone ile iç kabin aksesuar dlc si var. Bu Haziran sonuna kadar DLC’leri tamlama düşüncem var. Ondan sonra bana birinin bu konuda gerçekten yardımcı olması lazım.

2 Beğeni

Hesapladım, 1:3 türkiye denenirse oyundaki 1:19 avrupa haritasının hemen hemen 4 katı uzunluğunda bir harita çıkıyor. Bence 1:3 ve altı daha makul ölçekler denebilir. 1:1 cidden yemez. Hem harita büyüdüğünde oyunun belki de bir sınırı vardır. Şuan herkes kendi projelerini yürütüyor ve bu da kötü değil. Günün sonunda bir sürü seçeneği olacak oyuncuların. İsteyen 1:3, isteyen TRExtended ile 1:19 gibi ölçeklerde takılabilecek. Bence olumlu yanından da bakmalıyız. Hem ekip çalışması bu harita konularında çok zordur.

1 Beğeni

Ben onu demiyorum oyuncuyusbisin haritasını diyorum