ETS 2 Onal Map Turkiye [Ana Konu]

videosunu çekip ortalığı karıştıralım mı? :smiley:

5 Beğeni

Editörü inceliyor ve irdeliyorum. Belki beraber karıştırırız ortalığı. :sunglasses:

6 Beğeni

tehlikeli cümleler kuruyorsun :sweat_smile:

4 Beğeni
6 Beğeni

Kırklareli iyi olmuş :smiley: En azından harita güzel bir noktaya geldi. Birkaç sürüme daha da iyi olacak gibi duruyor.

4 Beğeni

Kırklareli-Burgaz yolu yapılırsa Dereköy üzerinde Tırnovacık Sınır Kapısı var.Küçük biryer,yapılırsa güzel olabilir.

4 Beğeni

Eyvallah reis yavuz sultan selim köprüsünde eklendi fakat video çekmeye fırsat bulamıyorum

Yapılıcak orası kral

Güzel anlatmışsın gerçekten bravo reis. Bursa taraflarına inerken cidden hiç bilgim yoktu sonradan sonraya bursayı biraz yanlış tasarladığımı fark ettim bursa osmangaziye doğru yeni bir yol çekip yalovayı eklemeyi düşünüyorum. Şu an dilovası, gölcük gibi yerler haritaya eklenmiş bulunmakta. Görsellik açısından çok güzel oldu. Şirketler konusuna gelecek olursak şehir dışına şirket eklemesi yapamıyorum, fark ettiyseniz İstanbulda baltrak lojistik haritada gözükmüyor. Gebze ve istsnbulda aynı anda baltrak eklemesi olduğundan bazı şirketleri kaybettik diyebilirim. Bursanın da yukarısında kalan çevreyoldan osmangaziye doğru yol çekmeyi düşünüyorum bu yol otomatik olarak inegöl yolunun üzerinde kalacak ve gerçeğe daha yakın olacak. Fakat maalesef ölçek ve arkaplan haritası uyumsuz olduğu için haritadan bakınca bazı iller denizde,köprüler ise karanın üzerinde görünebilir. Bunlar gülün dikeni sayılıyor artık. Mantıklı eleştirileriniz için hepinize teşekkür ediyorum :pray:

6 Beğeni

O kadar haklısın ki şu tabela konusunda…
Cidden tabelaları önemsememiştim kafama göre koydum bile denilebilir. 1000 tane insana söz vermiştim harita çıkmadan 1 hafta önce bir hata aldım ve gerideki kaydettiğim saveden yeniden haritayı toparlamaya başladım. Bu süre zarfında haritayı zor yetiştirmemle beraber bir sürü de hata bıraktım arkamda. V1.0 sürümü en hatalı sürüm olarak çıktı. V1.1 sürümü hataları bitiriyor,üstelik özür amaçlı 3 5 şehir ekliyor 1 tanesi aktif olmak üzere (Kırklareli) Ve 3. Köprüyle yaka geçişimiz de sağlanıyor. İstanbul havalimanı ise bizi köprüden avrupa yakasına atlayınca Arnavutköyde karşılıyor anlayacağınız baya bi gecemi gündüz ettim bu mod için konuyu güncelledim köprünün fotoğrafına falan da bakabilirsiniz, hatta bir daha bırakalım şuraya…

15 Beğeni

Ben inanıyorum, çiçek gibi bir harita olacak. O zaman RttBS’nin Anadolu’ya uzanmasını beklemek zorunda kalmayız.

3 Beğeni

Gölcük tarafında Ford-Otosan’ın fabrikası bulunuyor.Orası için araç fabrikası şirketi eklemeyi düşünüyormusun?

1 Beğeni

Craiova’daki Rump fabrikası aynen kullanılabilir, yanına büyük bir de liman eklenir, daha önceden yazmıştım.

3 Beğeni

Gölcük eklendi fakat öyle bir mekan tasarlamadım. Belki yetişirse eklemeye çalışırım

Aksaray Mercedes-Benz bayisi ile fabrika depot’u ister ama, Södertalje’deki Scania fabrika ve bayisi gibi bir sistem lazım Aksaray’a.

2 Beğeni

Bursa’ya TOFAŞ lazım Renault Oyak lazım, Kocaeli’ne ASSAN lazım. Bunlarla uğraşsa bir sürüm ister.

2 Beğeni

Yeni trailer videosu geldi.

10 Beğeni

ets2_20200325_095709_00|690x387
Onal mapta böle sıkıntıla karışılaşıyorum haritayı kurunca mod baysi geliyor sadece volvoda sıkıntı yaratıyor harita haritayı kaldırım tekrar girince mod baysi gidiyor vovo eski haline geri dönüyor aca bitek sorunu benmi yaşıyorum bu haritada

1 Beğeni

Yeni oynanış videosu geldi. Bursa-İnegöl

1 Beğeni

İleride modun Steam atölyesine gelme şansı var mı