ETS 2 Onal Map Turkiye [Ana Konu]

Eline sağlık bir deneyelim bakalım

1 Beğeni

emeğine sağlık :+1:

1 Beğeni

şimdi oynadım ilk videoyu çektim genel olarak baya iyi
hatalar düzeltilir şehir yerleri vs. yanlış olabilir kendince yapmaya çalışmış ve bu kadarını bile yapıp çıkarmak şey ister
güncel ve aktif olarak devam ettirilen bir harita modumuz yok
bir şekilde ilerlemesi lazım kurgusal olsa da nereye baksan yine tryi vs. görüyorsun :smiley:

7 Beğeni

Eline sağlık beğendim promods russ map ile ınşaallah oynanır

1 Beğeni

Eline emeğine sağlık :+1:

1 Beğeni

Ellerinden öper kaks müq olmuş maganda Gibi makas atiyoz ama Boğaziçi köprüsü biraz garip olmuş. Ellerinden öper (muck muck) ellerine sağlık. Bu şekilde devam et.

1 Beğeni

Bildiğiniz üzere OnalMap V1.0 yayınlamıştım bir çok hata bulundu ve hepsini hemen hemen giderdim. Osmangazi köprüsü hakkında çok olumsuz yorumlar geldiği için böyle bir modelleme kullandım
Gelecek haftasonuna hatalar üzerine fix yayınıyla sürpriz bir şehir ve yenilikler getirebilirim beklemede kalınız efenim
Fotoğraf kalitesi için kusura bakmayın bu arada telefondan çekince elim titredi :smile:
İyi forumlar :innocent:

9 Beğeni

Ben de yakaladığım birkaç hatayı söyleyeyim o zaman. Şehir içlerinde oyun kasmaya başladı. Bursa garajını satın aldım ve garajın arkasına geçer geçmez oyundan attı. Belki bir tek bende olmuştur. Emin değilim. Bunu yaşayan var mı aramızda?

1 Beğeni

bu Atatürk Havalimanı yolundan direkt bursa’ya bağlanan harita bu muydu?

Sürprizi bekliyorum ustam. takipteyiz

1 Beğeni

İyi çalışmalar :slight_smile:

1 Beğeni

İlk senden duyuyorum reis,benim ekran kartım bile leş gibi ama fazla kasma ve atma olmuyor

1 Beğeni

Yok karıştırıyorsun

Bandırma’dan Bursa’ya Opel Astra modu kullanıp gittim. oyundan bir kez olsun atmadı

Konular birleştirilmiştir. Yeni duyurular ve sürümler yine bu konu üzerinden paylaşılabilir.

2 Beğeni

kardeşim emeğine sağlık. henüz oynama fırsatı bulamadım ama Hasan ın videosuyla izlemiş bulundum güzel olmuş haritan. emeklerine sağlık.

1 Beğeni

Linklerde sıkıntı mı var? İndiremiyorum da bir türlü

5 Beğeni

İlk defa bir harita modu indiriyorum, Allah’tan sadece RttBS ve Going East istiyor. Detaylı deneyimlerimi paylaşacağım.

Sonunda oynama fırsatı buldum ve video çektim. Yarın yayınlanacak video. Keyif aldım oynarken, eline emeğine sağlık. Videoda olumlu olumsuz eleştirilerde bulundum. @M.ON4L

5 Beğeni